Samsung N220 Netbook

Kodla Büyü
Bu saatten sonra kesinlikle alınmaz. Öneri için bütçenizi ve ihtiyaçlarınızı öğrenmek gerek...

Eski bir Samsung N150 kullanıcısıyım. Bilgisayarımı yaklaşık 5 yıl kullandım, arızalanınca başka bir bilgisayara geçtim.

İşlemci, ekran kartı ve hdd aynı özelliklerde. Benim bilgisayarımda 2 gb ram takılıydı. HDD yi söküp SSD taktım. Windows 10 yükleyip hızlandırma ayarları yaptım. Açılış süreleri 20 saniyelere kadar düştü. Visual Studio yükleyip yazılım bile geliştirdim bilgisayarda. Sadece 1080p videolarda biraz zayıf kalıyordu. Onun dışında pil süresi de yaklaşık 5 saatti. Elbette yoğun kullanım bu. Pili yaklaşık 3 yılda ömrünü tamamladı. 50 liraya muadil pil taktım ve onu da yaklaşık 2 yıl kullandım.

İşimi gördü mü? Evet.
Yanında başka bilgisayarım da var mıydı? Evet i5 işlemcili hızlı bir bilgisayarım vardı.
Tavsiye eder miyim? 2. el olduğu için tanıdık birinden alınacaksa ve hor kullanmadıysa (bütçenizi düşünerek) olabilir.
Sıfırı üretilseydi alır mıydım? Sıfır fiyatının tahmini 1000 tl bandında olacağını varsaydığımda "Hayır", çünkü yoğun işlemlerde biraz hantal. Üzerine ekleyerek en azından üst sınıf işlemcili birşey derdim.

Geri