samsung ml 2251n

Kodla Büyü

sintanagitar

Site Gezgini
arkadaşlar yazıcıya yazdır dediğimde online/error yazısının altındaki ışık yeşil iken bir anda kırmızı yaıyor ve belge yazdırılamıyor yardımcı olurmusunuz

YAZICI

HOCAM BİZİM OKULDA DA AYNI SORUN VARDI GARANTİSİ BİTMEDEN SERVİSE GÖNDER
BİR KAÇ PARÇA DEĞİŞMİŞLER

Bizimkindede aynı sorun vardı hocam, pek çok sebebi olabilir, ama eğer diğer şeylerde sorun yoksa yazıcı kağıt atmıyor olabilir. yazıcının kağıt haznesini bi kontrol edin.

kağıt sıkışmış olablir,bizdeki yanıt vermediğinde kağıt tepsisini takıp çıkartığımızda yazdırıyor.
Yazıcıyı kaldırıp yeniden kurdunuz mu yada yedek toneri denediniz mi?

Bu yazıcı çıldırttı beni... Yeni okulumda yazıcı var diye sevinmiştim... Samsung'un sitesinde, forumda ilgili başlıklarda aradım ve kurduğum hiç bişey işe yaramadı.

Eror tuşu sürekli yanıp sönüyor :S

s_kajmeran' Alıntı:
Bu yazıcı çıldırttı beni... Yeni okulumda yazıcı var diye sevinmiştim... Samsung'un sitesinde, forumda ilgili başlıklarda aradım ve kurduğum hiç bişey işe yaramadı.

Eror tuşu sürekli yanıp sönüyor :S

Bilen biri yardımcı olursa sevinirim... O yazıcının boş boş yatması içime sinmiyor :S

Şu lanet yazıcıya bir çözüm bulabilen var mı?

Bizde de aynı sorun vardı, toner kartuşu tam oturmamış çıkartıp taktık, error ışığı söndü. Bir diğer sorunumuz yazdır deyince kod benzeri 1 ve 0 larla dolu, 1 sayfalık normal yazı için 5-6 sayfa yazdırması idi. Sorun sürücüde imiş. Sitesinden indirmiştim ama böyle yapyı. Aynı sayfadan daha eski bi sürücü indirip kurunca düzeldi bu sorunda.

Geri