Samsung Galaxy S7 - Hepsiburada.Com

Kodla Büyü
s7 güzel hocam kim memnun olmaz ki. Alanada hayırlı olsun ancak bir telefona bu kadar çok para vermek mantıklı değil. 3 sene önce 3 bine alınan telefonların yüzüne kimse bakmıyor bugün. Daha uygun fiyatlı telefon almanızı öneririm. Ancak gönül sizin para sizin siz bilirsiniz güle güle kullanın:)

Ben s6 edge kullanıyorum. Çok memnunum. Bundan önce s4 vardı, bi daha samsung almam dedirtmişti , kasmalar olsun, kasa kalitesizliği olsun. Ama S6 dan sonra hem kasa hem touchwiz olarak çok geliştirmişler. 1 buçuk yıldır kullanıyorum ve çok düşürdüğüm halde kasada ya da ekranda deformasyon olmadı. Sistem de hala tıkır tıkır çalışıyor. S7 de eminim çok iyidir.
Evet biraz pahalı ama ben telefonu sadece telefon olarak kullanmadığım için bu parayı veriyorum. Hemen hemen bütün işlerimi telefonla hallaediyorum , laptopu açma gereği bile duymuyorum çoğu zaman. Üstelik android olması da büyük avantaj.
Hepsiburadadaki fiyata gelince, eşime geçen yıl piyasaya göre daha ucuza iphone almıştık , herhangi bir sorun yaşamadık. Bence alabilirsiniz.

Geri