samsung galaxy s4 mü,iphone 5 mi, htc one mı ?

Kodla Büyü

piadora

Aktif Üye
Arkadaşlar eşime hediye alcam. galaxy s4,iphone 5 ve htc one arasında kaldım.Sizce hangisini alsam? Htc ve s4 ün özellikleri daha iyi ama iphone da sanki bana daha sağlam geliyor.napsam bilemedim :shock:

furkan4304' Alıntı:
hepsi güzelde hocam ekonominizin elverdiği açıdanda değerlendirin isterseniz :)

Aslında 3ü de pahalı telefonlar ama eşim cep telefonunu çooook uzun süre kullanır ve iyi kullanır.O yüzden verdiğimiz paranın hakkını verir diye düşünüyorum :)

Stabil ve sıradan : İphone 5
Yazılım Ve Ekran : samsung S4
Karizma Ve Ses kalitesi : HTC One

Benim görüşüm HTC ONE

mescan' Alıntı:

Benim görüşüm HTC ONE

shiftdelete in htc one incelemesini izliyorum,orda da ses kalitesinden bahsediyor,htc lerin bataryası içinde sabitmiş acaba sorun olur mu bataryanın ömrü bittiğinde,bir de htc için aksesuar bulabilir miyiz ki?

piadora' Alıntı:
mescan' Alıntı:

Benim görüşüm HTC ONE

shiftdelete in htc one incelemesini izliyorum,orda da ses kalitesinden bahsediyor,htc lerin bataryası içinde sabitmiş acaba sorun olur mu bataryanın ömrü bittiğinde,bir de htc için aksesuar bulabilir miyiz ki?

iphone 5 dede sabit ikisindede sıkıntı sorun olmayacaktır..htc aksesuarlarını rahatlıkla bulabilirsin..özellikle beats audio kulaklığını sakın kaybetme en az 100 tl lik bir kulaklık :)

Arkadaşım öncelikle Android bir cihaz mı kullanmak istiyorsun yoksa iOS mu ona karar ver, iOS ise tercihin belli yok android ise seçeneklerin Samsung S4, HTC ONE, Xperia Z den biri olmalı...

İşletim sistemi tercihini yaptıktan sonra donanımsal özelliklere bakmalısın. Android benim tercihimdir her zaman... Android cihazlardan seçim yapmam gerekirse, tasarımı olsun Sense arayüzü olsun Beats Audio özellikli ses sistemi olsun HTC ONE diğerlerine göre ön plana çıkıyor. Ben HTC ONE kullanıyorum ve çok memnunum ama Samsung Galaxy s4 de çok çok iyi bir cihaz. Xperia Z tasarımını hiç beğenmedim, kütük gibi bişey :) Ayrıca performans testlerinde de diğer ikisine göre daha düşük sonuçlar alıyor. Artısı sadece suya darbeye dayanıklılığı gibi duruyor...

Dikkat ettiyseniz iphone 5 e hiç ama hiç deyinmiyorum; apple'ın size sunduklarıyla yetinmek zorundasınız...

Kişisel tercihlerime göre sıralamam gerekirse; HTC ONE, Galaxy s4, xperia Z, iphone5.

yasin1905' Alıntı:
Arkadaşım öncelikle Android bir cihaz mı kullanmak istiyorsun yoksa iOS mu ona karar ver, iOS ise tercihin belli yok android ise seçeneklerin Samsung S4, HTC ONE, Xperia Z den biri olmalı...

İşletim sistemi tercihini yaptıktan sonra donanımsal özelliklere bakmalısın. Android benim tercihimdir her zaman... Android cihazlardan seçim yapmam gerekirse, tasarımı olsun Sense arayüzü olsun Beats Audio özellikli ses sistemi olsun HTC ONE diğerlerine göre ön plana çıkıyor. Ben HTC ONE kullanıyorum ve çok memnunum ama Samsung Galaxy s4 de çok çok iyi bir cihaz. Xperia Z tasarımını hiç beğenmedim, kütük gibi bişey :) Ayrıca performans testlerinde de diğer ikisine göre daha düşük sonuçlar alıyor. Artısı sadece suya darbeye dayanıklılığı gibi duruyor...

Dikkat ettiyseniz iphone 5 e hiç ama hiç deyinmiyorum; apple'ın size sunduklarıyla yetinmek zorundasınız...

Kişisel tercihlerime göre sıralamam gerekirse; HTC ONE, Galaxy s4, xperia Z, iphone5.

Htc one kullanan biri olarak hocam kutusuna bakabilir misiniz htc one'ın sar değeri kaç yazıyor acaba çok merak ettim.Iphone'nun yüksek,samsung'un ise düşük fakat htc one hakkında bilgim yok,araştırdım nette farklı şeyler yazıyor...

hepsi de şuan alınabilecek en iyi telefonlardan. herkesin kendine göre en iyi diye nitelediği farklı telefonlar olabilir. bu yüzden en iyisi eşinizin en çok hoşuna gideni alın. tasarım ve şıklık olarak.

bilisim-tef' Alıntı:
hepsi de şuan alınabilecek en iyi telefonlardan. herkesin kendine göre en iyi diye nitelediği farklı telefonlar olabilir. bu yüzden en iyisi eşinizin en çok hoşuna gideni alın. tasarım ve şıklık olarak.

Şuan Htc one a yönelmiş durumdayım,bugün vatan computer da inceledim gayet şık grisi.tek aklıma takılan;bu telefonun sar değeri ne acaba? 8)

kiyas.la adresinden özellik kıyaslaması da yaqpabilirsiniz. ayrıca listeye xperia z yi de eklemeniz gerek bence.

bende farklı bir öneri ekleyeyim. kafan iyice karışsın. :)

Note3 çıkana kadar bence en iyisi note 2 :)

biraz iri bir telefon fakat hediye alınacak kişi bir bayan ise bayanların genelde telefonlarını çantalarında taşıdıklarını düşünürseniz sorun olmayacaktır. ayrıca internet - facebook - tweeter vb.. uygulamaları makul bir ölçüdeki ekranda kullanacağı için pc / notebook kullanım ihtiyacı da azalacaktır...

BaRBaRYaN' Alıntı:
bende farklı bir öneri ekleyeyim. kafan iyice karışsın. :)

Note3 çıkana kadar bence en iyisi note 2 :)

biraz iri bir telefon fakat hediye alınacak kişi bir bayan ise bayanların genelde telefonlarını çantalarında taşıdıklarını düşünürseniz sorun olmayacaktır. ayrıca internet - facebook - tweeter vb.. uygulamaları makul bir ölçüdeki ekranda kullanacağı için pc / notebook kullanım ihtiyacı da azalacaktır...

Alınacak kişi erkek ,o yüzden çok uygun değil note 2 :) Zaten eşim de çok büyük olduğunu söyleyip duruyor

Muslum hatce-2.
deve ustunde colde okyanusta heryerde ceker.namaz vakitli, kabe gpsli, seytansavarli

Mehmet dostum kayseride sinifciyim.oyun oynarim seneye hoca ahmet bil.muh dusunuyorum cevrende bitiren var mi

Geri