Samsung 40" tv bilgisi olan..

Kodla Büyü

havin.de

Aktif Üye
Samsung 40" tv alacağım ama en son serisi hangisi, hangisini alayım bilemedim. H serisi midir en yenisi? Birde h serisinde 40" iki tv den biri 1800 küsür diğeri 2700 gibi bir şey. Pahallı olanın tek farkı ellede kumanda edilebilmesi sanırım. Bu özelliği pek kullanacağımı sanmıyorum.
Bir akıl verin lütfen, ne yapmalı..
Teşekkürler şimdiden..

ben 40es 8000 miydi neydi smart 3d elle kontrol sesle kontrol falan olanı aldım 1 yıl once. en son cıkanı oydu. 2000 tl verdim... elle kumandayı geç gerek yok ekstra para vermeye.. kullanıyormuyum arada sırada.. sesi acma kapa için .. gerçi onuda sesli komut kullarak yapıyorum. elle kumanda bos iş.. sesli olarak tv yi acma kapatma.. baska bir işle mesgul iken iyi oluyor. ama cok gerekli mi bence degil.. led 3 d olsun yeter. smarta bile faazla gerek yok.. evinde bilgisayarı olan için.

Bende samsung tv almayı düşünüyorum. aynı ozelliklere sahip iki tv gördüm biri 100 hz diğeri 1000 hz ve yaklaşık 1 milyar farkediyordu.100 hz işimize yarar mı arkadaşlar yoksa çok mu düşük.Led full hd tv için

bence 40 inch almayın benim oda küçük diye 32 - 37 arasında düşünüyordum sonra 42 inch aldım şimdi diyorum keşke 47 alsaydım ille samsung alacaksanız 46 inchlere bakın ve 100 hz gerçek panel hızıysa yeterli gibi ve internetiniz varsa smart tv çok işe yarıyor netten direk film dizi izleyebilirsiniz onun dışındaki özelliklere çok para vermeyin bence

32es6100 var 42es6100 olanları da var. 200 hz wifi smart 3d 3 hdmi 3 usb gibi özellikleri var.wifi olması iyi internetten video film izlenebiliyor ama ön belleği çabuk doluyor ve film izlerken ön bellek dolunca yeniden sayfa yüklemek gerekiyor.
hz yüksek olmalı ona dikkat edin.3d bence gereksiz bişey 3d filmler çok büyük boyutlu ve gözleri yoruyor.Bence tvde hertzin yüksek olması wifi olması ve de entegre dijital receiver olması yeter de artar bile.

Samsung 40" tv bilgisi olan..

Samsung led tv için (dahili uydu alici+3D+wifi+Smart+full hd) önerinize ihtiyaç var
Oturma odası için led tv bakıyorum.
Uzunluk: 5,5 m Genişlik: 3,5 m oda için
(3 yıl sonra şuan ki evi değiştirme ihtimali var)

Limit max:2.100-2.200TL

Boyutu dahil Diğer özellikler size kalmış. Akıllı kumandayı çok övüyorlar. Akıllı kumanda da olsun diyelim mi?
Kesinlikle olmazsa olmazım: kanal geçişi yavaş olmasın. (Lg ve philips için kanal geçişi yavaş deniyor forumlarda)

Geri