Sakarya'da Öğretmene Saldırı (2)

Kodla Büyü

andariel

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Sapanca İlçesi'nde 22 Haziran İlköğretim Okulu Din ve Ahlak Bilgisi öğretmeni Adil Coşkun'un, kulağını çektiği öne sürülen öğrencinin velisi S.B.ve arkadaşı G.Ç.'nin saldırısına uğraması nedeniyle ilçede görev yapan yaklaşık 300 öğretmen protesto...

PROTESTO EDİLDİ

Sapanca İlçesi'nde 22 Haziran İlköğretim Okulu Din ve Ahlak Bilgisi öğretmeni Adil Coşkun'un, kulağını çektiği öne sürülen öğrencinin velisi S.B. ve arkadaşı G.Ç.'nin saldırısına uğraması nedeniyle ilçede görev yapan yaklaşık 300 öğretmen protesto gösterisi yaptı.

Sapanca ilçe merkezindeki Şehit Albay Güner Ekinci Parkı'nda toplanan ilçedeki okullarda görev yapan öğretmenler, yaklaşık 1.5 kilometre yürüyerek saldırıya uğrayan öğretmenin okuluna gitti. Sendika temsilcilerinin de katıldığı yürüyüşte öğretmenler, 'Bir harf öğretene köle oluruz, 29 harf öğreteni döveriz', 'Sayın Bakan veliyi üzeni üzersin, öğretmeni döversin' pankartları taşıdı. Yapılan basın açıklamasında "Biz fiziki acılara dayanabiliriz, ancak gururumuzun beş paralık edilmesini asla tahammül edemeyiz' denildi. Basın açıklamasının ardından öğretmenler dağıldı.

BT,AG(MB/ESM) - Sakarya / Sapanca

http://www.sondakika.com/haber-sakarya- ... 2-3572837/

Bakan açıklama yaptı mı, ben mi duymadım... (Van'da vefat eden insanları değilde binaları konuşan bakandan çok şey beklediğimin farkındayım yine de yanılmak istiyorum )

bbnet_bts.jpg

Geri