SAKARYA ÜNİVERSİTESİ [ BÖTE ]

Kodla Büyü
slm arkadaşlar. bende 2007 mezunlarından ilhan. bayburtta görev yapıyorum. tüm arkadaşlara görevlerinde başarılar. :D

2006 sakarya elektronik bilgisayar eğitimi yani tef mezunuyum elektronik öğretmeni olarak görev yapıyorum.

bu arada bu saubote güzel olmuş :D

Sevil, Hacer canlarım benim ben Esra hani 1 yıl okuduktan sonra geçiş yapmıştım çukurovaya tanıdınız mı beni.....

fatma adnan apo hepiniz hoşgeldiniz. ben bu siteyi çok önceleri bulmuştum ama bu kadar hızlı gelişeceğini tahmin etmemiştim. hepiniz tekrar hoşgeldiniz bu güzel siteye...

Selam milet. Ben de bu sene mezun olucam inşallah. Hendek yıldan yıla güzelleşiyor. Mezun olan arkadaşların gelip tekrar Hendek'i görmelerini tavsiye ederim. Her ne kadar kurtulduk bi daha imkanı yok dönmeyiz deselerde :p

yok valla kurtuldum bir daha dönmem demiyorum özledim bile ....

hendekteki arkadaslıklar okul günleri dersler hersey çok güzeldi

bak öğrencilik günlerinin kıymetini bil hendek te bile olsa :p

ben kimim?

bakalım beni tanıcakmısınız?bende 2006 mezunu olacaktım ama ikinci yıl yatay geçiş yaptım.yinede hendeği, sakaryayı,sapanca gölünün manzarasını ve tabiki arkadaşlarımı unutamadım.
kimse tanımazsa filiz tanır heralde :D

Re: ben kimim?

ozgul32' Alıntı:
bakalım beni tanıcakmısınız?bende 2006 mezunu olacaktım ama ikinci yıl yatay geçiş yaptım.yinede hendeği, sakaryayı,sapanca gölünün manzarasını ve tabiki arkadaşlarımı unutamadım.
kimse tanımazsa filiz tanır heralde :D

Normal öğretim mi yoksa ikinci öğretim mi?

Slm

Slm arkadaşlar bende 2006 mezunlardan can(G020606007)Sakaryayı hendeği çok özledim ne güzel günlerdi şimdi adıyaman merkezde görev yapıyorum.

Merhabalar arkadaşlar ben de böte 2007 mezunlarından CANSEL :D Zonguldak'da görev yapıyorum.Hepinizie selamlar gönderiyorum :D

İyi gidiyor canım..İstanbulda görev yapıyorum..Okulumdan çook memnunum..Sen nasılsın? Nasıl gidiyor?

benim de iyi. Zonguldak'tayım ben de memnununm her şey yolunda.keske daha önce mezun olup baslayabilseymişiz. harika bi meslek :+1:

bende sakarya hendek kampüsünden Erol 2007 mezunuyum böteciler bakıyorum hep burda ... hepinize ayrı ayrı selamlar.... bende Erzurumdayım ... çokkkk soguk bura yaa millet şortlarla geziyor biz şiimdiden kazakları giydik... :p

esselamualeyküm kardaşcıklar hepinize bol selam allah hayatınızda daim başarılar nasip etsin bote 2006 gayseri mehmet ince selamlar...

ben mustafa.sakarya böte 2008 mezunuyum.hendeği gün geçtikçe daha çok özlüyorum,ama daha çok arkadaslarımı

Geri