sahte hesaplar

Kodla Büyü

mayhem

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar sizde görmüşünüzdür mutlaka
devamlı resmi gazetedede çıktı işte bu hesabım hariç diğerleri sahtedir facebook sorumludur vs.
yada paylaşımlardan sorumlu değilim diye herkes birşeyler paylaşıyor
bunu paylaşmamız birşeyi değitirirmi yada gereksizmi
düşünceleriniz nelerdir

Bence hikaye hocam. O zırvaları yazıp istediğin haltı yiyebilirsin, ne olur o zaman?

Bence de hikaye. Yani facebook duvarıma o metinlerden birini yapıştırdım diye benim başka bir hesap açıp (sahte hesap) suç sayılabilecek paylaşımlar yapmamın kendi kendime önüne mi geçmiş oluyorum? Millet de habire bu metinleri paylaşıp duruyor. O değil de birçok öğretmen arkadaşım bunlara inanıp paylaşıyorlar ya :?

+ sahte hesaptan da aynı mesaj paylasilabilir pekala... Nasıl bir sosyal deneyse

artık illallah. .. uyarıyoruz yazıyorsun cziyorsun; dönüp hareketlere bakıyorsun halen devam...

Yazdıklarımı okumayan bunca insanın bunları nasıl okuyup paylaştığını da merak etmiyor değilim. Adam facebook tan maddi manevi tazminat isteyecem diyor... ulan kaydolurken üsenip şartları okumayan adamlarız, neyin cakası bu...

Birde aslında toplumdaki korkunun, devlete guvensizligin, adalet inancindaki kayışın tespiti bu bence...

s_kajmeran' Alıntı:
+ sahte hesaptan da aynı mesaj paylasilabilir pekala... Nasıl bir sosyal deneyse

artık illallah. .. uyarıyoruz yazıyorsun cziyorsun; dönüp hareketlere bakıyorsun halen devam...

Yazdıklarımı okumayan bunca insanın bunları nasıl okuyup paylaştığını da merak etmiyor değilim. Adam facebook tan maddi manevi tazminat isteyecem diyor... ulan kaydolurken üsenip şartları okumayan adamlarız, neyin cakası bu...

Birde aslında toplumdaki korkunun, devlete guvensizligin, adalet inancindaki kayışın tespiti bu bence...
güzel tespit olmuş hocam :+1:

avukat arkadaşım var sordum öyle bişey paşlaşmaya gerek yok dedi.facebooktan cumhurbaşkanı hariç herkese sövebilirsin şikayetçi olursa karşı taraf ben yapmadım desen yeterli dedi. ip adresinden bulurlar dedim o da facebook ip adresini gizlilik gerekçesiyle vermiyor dedi. ama kalkıpta evet ben yazdım dersen o zaman sonuçlarına katlanırsın dedi. cumhurbaşkanına yazarsan Mit ilgileniyor o da sıkıntı :D

Eskiden de mailler yoluyla gelirdi. Hiç paylaşmadım ve de paylaşmayı düşünmüyorum.

Sazan avcılığı... ve işin garibi facebook ahalisinin %80 i paylaşıyor.... (maalesef öğretmneler hatta prf.ler bile var) bu demektir facebookun yarıdan çoğu sazan!

Aklı başında insanların da böyle şeylere inanıp yayılmasına önayak olması çok şaşırtıyor beni. Sorumluluk benden gitti deyince istediğimiz haltı yiyebilecez mi yani :?: çok saçma.

Çalınan hesaplar yüzünden iyice soğudum ben facebooktan.

ya ne diyosunuz siz şimdiki çocuklar bilgisayarı iyi biliyo daha iki yaşında oğlum var.....
diye başlayan cümleri kuran insanların yaşadığı bir toplum böyle sazan avına takılır işte
araştırma yok düşünme yok herkes ne yapıyorsa ben de yapayım sürü mantığı....

RESMILEŞTI DİKKAT!!!

Roma İmparatorluğu Comitia Populi Tributa MÖ 35 tarih ve 14531921-666-31/1924 sayılı Ulusal Güvenliği Tehdit Eden Köle ve Galyalılarla İrtibatlı Konsül Çalışanları Hakkındaki Genelge (-35/6) halk meydanında okunmuştur. Ayrıca Halk Meydanı Sosyal Hayat fermanı doğrultusunda gıybet edilirken oluşabilecek güvenlik açığından ötürü şahsım üzerinde bulunan tüm verilerimin (hançer, kalkan, sandalet vs.) hırsızlık ve uğursuzluk yolu ve yasa dışı bir şekilde sahte kişilerce kullanılmasından ve doğabilecek tüm zararlardan ilgili Roma Hukuku Kanunu maddeleri gereğince Asteriks sorumludur. Benden başka bir ben olmadığını bildirir ve gereğinin buna göre yapılmasını tarafınıza arz ederim.

NOT: PAYLAŞMAYIN EVİNİZİN DUVARINIZA YAPIŞTIRIN.
8 MARTIUS -35

Ben bunu paylaştım. Anlayana...

ekşi'den alıntıdır:
bu mesajı benden önce sahte profilim yayınlarsa ne olacak peki?

göremiyorum ki ben onu. :puhaha: :puhaha: :puhaha:

bu kadar korkulacak bir durumsa, memurlara falan komple yasaklasınlar ya nedir bu.

allah'tan memur değilim de sosyal ortamda istediğim gibi anarşiklik yapabilirim..
:puhaha:

s_kajmeran' Alıntı:

:alkis: :alkis:

aslında bununla ilgili biraz iğneyi kendimize batıralım.(ben de dahil)
Biz branş olarak ne kadar sosyal farkındalık çalışması yapıyoruz.
Okullarımızda böyle bir çalışmamız varmı veya kaçımızın var.
şu anda aklımdan geçen benze bir metni yaymak ve bu metnin içine bir cümlede bu bir sosyal farkındalık projesidir, bu ve benzeri metinleri paylaşmayı gibi birşeyler veya sonrasında bunun bir sosyal farkındalık projesi olduğunu açıklamak,
bu konuda farklı fikirler olabilir. mantıklı bişey ortaya çıkacaktır.
bu konuda belki dernek bir öncü proje ile bu görevi üstlenebilir.
Sadece bu da değil. Adam sevmediği bir siyasi liderin hiç alakası olmayan bir resmi araştırmadan paylaşıp altına da vay.... diye yorum yapıyor. Aslında o resim o konuyla bile alakalı değil.
Arakan ile ilgili paylaşımları hatırlarsınız, 1980 li yıllardan katliam diye resim paylaşıldı.
Maalesef bu konuda kocaman bir aynalı sazan gibi davranıyor insanlarımız.

Geri