Sahibinden.com ilan süresini uzatma?

Kodla Büyü
Arkadaşlar merhaba

Sahibinden.com ilan süresini uzatma işlemi nasıl yapılıyor? İlanlarım bölümünden İlan Tarihini Güncelle seçeneği ücret istiyor düzenle bölümü hata veriyor. ilanı yeniden eklemekten başka çare var mı?

poet' Alıntı:
Arkadaşlar merhaba

Sahibinden.com ilan süresini uzatma işlemi nasıl yapılıyor? İlanlarım bölümünden İlan Tarihini Güncelle seçeneği ücret istiyor düzenle bölümü hata veriyor. ilanı yeniden eklemekten başka çare var mı?
İlanı güncelle bölümünün ücret istemesine çok şaşırdım :shock: Yaklaşık 1 yıldır ilan vermiyorum, demek ki kapitalizmin kölesi olmuşlar gittigidiyor gibi :-1:

Her ay sadece bir ilan ücretsiz ekleyebiliyorsunuz bildiğim kadarıyla.
En güzeli ikinci bir üyelik açmak.

daha önce yaptım diye hatırlıyoruz ilan tarihini güncelleme işlemini ama nasıl yaptım bilmiyorum. Aynı üyelikte 5 tane ilanım var 1 tane sınırı yok sanırım ama şimdi ilanları resimleriyle falan yeniden yüklemek yerine daha pratik bir yol vardır belki diye düşünmüştüm ama sanırım yok.

Evet Hakan Hocam doğrusun eskiden ilan tarihini güncelledin mi tamamdı. ama yakında ilan vermedim/güncellemedim.

1-2 aydır sahibinden artık ücret alıyor - 1 ayda sadece 1 ilan verebiliyorsunuz ücretsiz. Ya 1 ayın bitmesini bekleyip - ilanınız yayından kalktıktan sonra tekrar yeni bir ilan açacaksınız, ya da başka telefon hattınız varsa, yeni üyelik açacaksınız.

Geri