sahibinden.com 'da sıfır cep telefonları UCUZ?

Kodla Büyü

M@honi

Aktif Üye
arkadaşlar sahibinden.com u inceledim, sıfır bilindik markaların fiyatları çok uygun fiyata satılıyor. 700-800 tl satılan telefonlar 200 tl falan satılıyor. Bu telefonlar hakkında bilgisi olan veya alan var mı?

@mahoni dikkat et dostum net üzerinde alışveriş bu güven olmaz.) gittigidiyodan canı yanan cok

Arkadaşım alınır tabi ki neden alınmasın. Ben alışverişimi genelde gittigidiyor'dan yapıyorum ve çok mmenunum. Arada sırada olmusuzluklar olmuyor değil ama bir şekilde düzeltiyorlar. Satışı çok olup yüksek memnuniyet yüzdesine sahip satıcıları tercih etmen birinci kural olmalı. Bu sitelerdeki ürünlere gümrük ödenmediği için ve garantisi olmadığı için bu fiyatlara satılmaları normal. Ayrıca aksesuarları orjinal olmayabiliyor buna dikkat etmelisin.

Çalıntıdır arkadaşım. 700-800 lükler 200 diyorsun. Ne gümrük ne de garanti o kadar fark etmez.

Orda kaçak telefonlarda satılıyor,Taşeron ufak çaplı şirketlerin garanti verdiği telefonlar,Fazla güven olmaz şu an iphone 4s bile o tarz sitelerde 1600'e falan bulunuyor telefonun piyasadaki fiyatı 3000'den fazla,En ufak bi sorunda ödemiş olduğun para yanar bence değmez

çakma ürünler genelde biribir kopyadır yazar hatta açıklamada yazmazsa sahtekardır

kaçak satanlar olabilir arkadaşlar, şırnakta askerken çok vardı kaçak telefon. özellikle samsunglar çakma değil ama kaçak imei numarasını kendi kıranlar var yada alıp imei numarasını kırdırıyorsun ama herhangi bi problem olduğunda elinde patlıyor. orda arkadaşlar almış kullanıyorlardı, hemen hemen hepsinde problem çıktı, satan adam tanıdık olduğu için değiştirme yaptırma gibi bir olanakları var ama sen aldığın zaman elinde patlar..

Geri