Sadece Fatih projesi kapsamındaki okullara görevlendirme yap

Kodla Büyü

m17h41r

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar Çanakkale görevlendirme yazısını bugün gönderdi. Ancak listede sadece Fatih projesi kapsamındaki okullara görevlendirme yapma olanağı tanımışlar. Bu doğru bir uygulamamı. Okulumda laboratuvar var. Buraya da görevlendirme olması gerekmiyor mu?

ya öncelik fatih projesi sonrada lablar için ama gel görki herzamanki gibi iller anlayamadığı şekilde yapacak

hocam bende Çanakkale de Bilişim Teknolojiler öğretmeniyim.
Bu yazı merkezde cuma günü geldi ve itiraz ettik. Fakat sonuç alamadık. İl formatörlerimiz il meb e ulaştı.
İsterseniz İl formatörleriyle birde siz görüşün.
Sadece saçmalık diyebiliyorum. herkes kafasına göre görevlendirme yapıyo, Çanakkale de böle uygun görmüş.

önce fatih projesi olan okulları bitirirler. ondan sonra artarsa 2. bir görevlendirme yazısı çıkarır, lablara görevlendirme yaparlar. bende vali olsam o yazıdan bunu çıkarırdım.

awek' Alıntı:
Bu yazı merkezde cuma günü geldi ve itiraz ettik. Fakat sonuç alamadık. İl formatörlerimiz il meb e ulaştı.
Sadece saçmalık diyebiliyorum. herkes kafasına göre görevlendirme yapıyo, Çanakkale de böle uygun görmüş.

Aradım Hocam, il koordinatörünü. Şube Müdürü böyle uygun görmüş.

sadece susarak' Alıntı:
önce fatih projesi olan okulları bitirirler. ondan sonra artarsa 2. bir görevlendirme yazısı çıkarır, lablara görevlendirme yaparlar. bende vali olsam o yazıdan bunu çıkarırdım.

ikinci bir görevlendirme yapmaz hocam çanakkale. adamlar yapmamak için ellerinden geleni yapıyorlar...

bimere durumu sorabilirsiniz. yanlış bir uygulama varsa fırçayı yedilermi tutuşurlar.

m17h41r' Alıntı:
awek' Alıntı:

Aradım Hocam, il koordinatörünü. Şube Müdürü böyle uygun görmüş.

sadece susarak' Alıntı:

ikinci bir görevlendirme yapmaz hocam çanakkale. adamlar yapmamak için ellerinden geleni yapıyorlar...

dikekçenizi başbakanlık bimer üzerinden vermenizi tavsiye ediyorum.. gün geçirmeyin hemen başvurun bimere.. alo 147 yi arayarak isim vermeden şube müdürünüde şikayet edebilirsiniz. yani bence mutlaka 147 den şikayet edin. kendilerini kanundan üstün görmenin yanlış olduğunu öğrensinler artık.

Tertip, Çanakkale gene buyrulmadık eşek semeri doğrultuyor,formatör görevlendirmesi için de "tüm öğretmenler biliyor bilgisayar kullanmayı ne gerek var formatörlüğe " demişlerdi. Arkadaşların dediği gibi bimere durumu danışıverin :wink: .
Ama suç bunlarda değil ki. Yazıyı çıkartanla rda, Bu adamlara "Ali ata bak" yazıp versen -Ali hangi Ali?, - At hangi at?, - Ata kaç saat ekders yazalım? diye başlıyorlar saçmalamaya. Adam gibi yazda bunlarda anlasın :)

guslu' Alıntı:
Tertip, Çanakkale gene buyrulmadık eşek semeri doğrultuyor,formatör görevlendirmesi için de "tüm öğretmenler biliyor bilgisayar kullanmayı ne gerek var formatörlüğe " demişlerdi. Arkadaşların dediği gibi bimere durumu danışıverin :wink: .
Ama suç bunlarda değil ki. Yazıyı çıkartanla rda, Bu adamlara "Ali ata bak" yazıp versen -Ali hangi Ali?, - At hangi at?, - Ata kaç saat ekders yazalım? diye başlıyorlar saçmalamaya. Adam gibi yazda bunlarda anlasın :)

Valla tertibim doğru diyorsun :DD

seldogan' Alıntı:
hocam ben geliboludayım bize hiç yazı gelmedi. yazıya nereden ulaşabiliriz.
hocam kurum.nette var yazı. ordan alabilirsin.

eskişehirde de aynısı oldu arkadaşlar hatta görevlendirmeler bu hafta sonunda valilikten çıkar gibi geliyor bana.

öncelik fatih projesi kapsamındaki liseler oldu. BT sınıfı olup olmaması önemli değil. dersi var mı yokmu o bile sorulmadı. Öğretmenlerin tamamı da görevlendirilemedi.
sorumlu şube müdürü ve il koordinatörünün söylediğine göre bu dönem bu şekilde olacak. 2. dönem ne olur tam net değil.

147 yi aradık bi kısmımız, bi kısmımız bimer e basvuruda bulundu, bi kısmımızda sendikalardan yardım istedik.Cuma günü yaptık bunları.
Umarım görevlendirme bitmeden sonuç alırız..

awek' Alıntı:
147 yi aradık bi kısmımız, bi kısmımız bimer e basvuruda bulundu, bi kısmımızda sendikalardan yardım istedik.Cuma günü yaptık bunları.
Umarım görevlendirme bitmeden sonuç alırız..

hocam bu işten birşey çıktımı ortaokullara görevlendirme oldumu?

bursada da aynısını yaptılar, ne kadar uğraştıysak olmadı sadece fatih projesi kapsamında liselere görevlendirme yapıldı. kendi okulumu yazdım ve açıkta kaldım :cry:

Geri