Sağlam Laptop tamircisi arıyorum?

Kodla Büyü

recepata

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar, bilgisayarımın monitorunde arıza var. görüntü aşırı soluk oluyor.
bazen düzeliyor bazen kararıyor.

tamirciye göndermek istiyorum garantiside yok.
güvendiğiniz, daha önce iş yaptığınız yerler var mı?

iyi akşamlar

http://www.fokusshop.com/asp/contact.asp

Ücretsiz arıza tespiti. Talimatınızla tamir ediliyor veya isterseniz edilmiyor. Her iki durumda da kargo ücreti firmaya ait. Ben ekran kartım için göndermiştim. 5 ay oldu sorun yok.

Not : Firmayla hiçbir bağım yoktur. Memnun kaldığım için yazıyorum.

hocam invertör da problem vardır. bilgisayarcılar bir parça değişimine çok fazla para istiyorlar bu gerçek. yenisini alıp kendiniz takabilirsiniz. ben bile yaptıysam :)
bu parçanın takılmayla ilgili bir yığın videoda var internette..

agkarakoc' Alıntı:
hocam invertör da problem vardır. bilgisayarcılar bir parça değişimine çok fazla para istiyorlar bu gerçek. yenisini alıp kendiniz takabilirsiniz. ben bile yaptıysam :)
bu parçanın takılmayla ilgili bir yığın videoda var internette..

invartörün bozuk olduğunu bilsem,
bende değiştiririmde ondan emin değilim işte. nasıl emin olacam bilmiyorum.

bilisim-tef' Alıntı:
Sağlam laptop için niye tamirci arıyorsun ki? :idea:
:mrgreen: ben de aynı geyiği yapacaktım. kızma kardeş, arkadaş takılmış sana, kelime oyunu yapmış anlamamışsın (tamirci arıyorum, ne tamircisi, sağlam laptop ......)

ankarada 2.tamirci bliyorum biri teknoservis yeri ykmnin arka sokağı şehit adem yavuz sokağında
diğeri ise pcpartner sakaryanın girisinde soldaki ilk binanın 2.katı aynı zamanda yedek parçada satıyorlar
http://www.pcpartner.com.tr/

hocam harıcı olarak baska monıtorlere bagladıgınızda dıer monıtorlerdede aynı hata olusuyormu garantısı olmadıgına gore pc enaz 3 yıllıktır eger monıtor oluyorsa fıyatı neredeyse pc nın yarısı kadardır baglayın normal lcd monıtor kullanın derım

arkadasın monıtoru cızılmıstı 300 lıra ıstedıler netbook ıcın bende monıyor bagla kullan dedım oyle yapıyor

inverterda ise piyasadan çıkma 15 25 arası bulup değiştirebirsin.bu durum bazen inverterdan bazende ekrandan kaynaklanabiliyor.ekrandan kaynaklanıyosa 70-150 arası halledebilirsin.elimde bikaçtane inverter ve ekran var.uygun fiyattan verebilirim.tabiki uyarsa.

Geri