sağlık duası

Kodla Büyü

ozhan07

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar yazıp yazmamakta çok tereddüt ettim ama umarım yanlış olmaz. bu hafta içinde daha önce geçirdiğim ismi lazım değil bi rahatsızlık için kontrolüm var. dualarınızı esirgemezseniz sevinirim. (başkalarının ettiği dualar kabul olurmuş diye duymuştum.) teşekkürler.

neden yanlış olsun hocam, inşallah olumlu bir sonuç çıkar, Allah şifa versin.

Alah cümlemizin hayırlı dualarını kabul etsin.. Allah Tüm darda kalmışlara,hastalara,yoksullara yardım etsin size de acil şifalar versin amin...

Allah şifalar versin sayın hocam Salât-ı Tefriciye diye bir dua var. Bunu ne kadar çok okur ve okutursanız inşallah şifanıza vesile olur. Buradan bir kampanya başlatabiliriz bence ben 10 tane okurum senin için hocam inşallah Allah şifa versin

sağlığımızın kıymetini bilip sağlıklıyken şükretmek lazım.Allah sevdiği kullarını hastalıkla imtihan edermiş,Allah yardımcınız olsun,kısa zamanda hayırlı şifalar...

Arkadaşlar önerinin yanı sıra arkadaş için edersek bence çok daa güzel olucaktır. Ben 11 Tefriciye okudum inşallah arkadaşlarda az çok demeden dua ederlerse şifayı veren Rabbim duaları ve tedaviyi vesile eder inşallah sağlığınıza kavuşursunuz.

Hayırlı şifalar diliyorum hocam. Mevlam tez zamanda derdinize derman verir inşallah.

GEÇMİŞ OLSUN HOCAM ALLAH ACİL ŞİFALAR VERSİN..HEPİMİZ DUA ETCEZ SİZİN İÇİN İNŞ

Geri