Sınavsız 2. Üniversite hangi bölüm?

Kodla Büyü

coook

Süper Üye
Süper Üye
Sayısalcı ve biraz tembel biri olarak hangi bölümü okuyabilirim?

Açıköğretim Fakültesi Lisans Programları
1.Felsefe
2.Halkla İlişkiler ve Reklamcılık
3.Sağlık Yönetimi
4.Sosyal Hizmet
5.Sosyoloj
6.Tarih
7.Türk Dili ve Edebiyatı
8.Yönetim Bilişim Sistemleri

Bir saat önce Web Tasarımı ve Kodlama bölümüne kayıt oldum.
8. seçenek 4 yıllık olmasa olabilirdi.

bugün iki kez mesaj geldi.. daha önceden de geldi.. dedim bu sana bir işaret, gel kayıt yaptır.. ta ki içimden gelen diğer ses "boşver gir dersine, ağrımayan başına iş açma" dedi :D

web tasarimi ygs. ile aliyor.diğerini. bitirin google da bile iş bulursunuz. malum ekonomi, işletme,bilgisayar içiçe artik

steautr' Alıntı:
Bir saat önce Web Tasarımı ve Kodlama bölümüne kayıt oldum.
8. seçenek 4 yıllık olmasa olabilirdi.

hocam lys puanıyla oldunuz değilmi birde kayıt için şifreniz varmıydı

şifre gerektiren bir durum yok. büroya kayıt bittikten sonra gidiliyor. şifreyi onlardan alıyoruz. henüz gitmediğim için şifremde yok.

hocam peki kayıt nasıl oluyor. Once internetten yapıp sonra para yatırıp sonra da cumaya kadar buroya mi gitmemiz gerekiyor. Ben belki büroya yetisemem de ondan soruyorum

kamu yönetimi son sınıftayım, bitirince gene yazılıcağım bir bölüme, alışkanlık yaptı :)

ben bir tülü kayıt yapamadım e posta diyor şifre diyor aof burosundan alın diyor sorun nerede acaba

yanlış yerden deniyor olabilirsiniz.ben kayıt oldum.hiç öyle bilgiler istemedi.sadece bilgisayarda bir adet resminiz ve imzanızın resmi olsun yeter.

aak' Alıntı:
hocam peki kayıt nasıl oluyor. Once internetten yapıp sonra para yatırıp sonra da cumaya kadar buroya mi gitmemiz gerekiyor. Ben belki büroya yetisemem de ondan soruyorum

Kayıt işlemi bittikten sonra ödeme için bir seçenek geldi. Ödemeyi oradan gerçekleştirdim. İşlemler bittikten sonra kayıt başvuru belgesini yazıcıdan çıkarttım. Bu hafta içinde büroya teslim edeceğim.

steautr' Alıntı:
aak' Alıntı:

Kayıt işlemi bittikten sonra ödeme için bir seçenek geldi. Ödemeyi oradan gerçekleştirdim. İşlemler bittikten sonra kayıt başvuru belgesini yazıcıdan çıkarttım. Bu hafta içinde büroya teslim edeceğim.

Bütün işlemler bu kadar mı hocam?

Başvurudan sonra bana herhangi bir internet giriş şifresi vermediler. bunun için ne yapmak lazım arkadaşlar?

Bende sosyoloji (Eskişehir) ve iş sağlığı (Erzurum) önkayıtları yaptım bir tanesine parayı yatırıp kayıt yapacağım ama hala düşünüyorum hangisine gitsem diye???

MX5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri