Sınavsız İkinci üniversite tüm bölümler açıldı

Kodla Büyü
elifinannesi' Alıntı:
herkese geçmiş olsun bu sene başlayanlar artık 2 sınıf olduk alttan ders beklemiyorum şükür.

Evet geçmiş olsun herkese. Benim 2 tanesi belli değil sıkıntılı geçti. Bakalım sonuç ne olacak.

Arkadaşlar Ben Cumartesi günü kitapçık türünü kodlayıp kodyamadığımı hatırlayamıyorum.Sizce ne yapabiliriim.?

ohh kebap :D biz sürünelim, 7 dersin 5 tanesi alan dersi. böte'den sonra bu bölüm işkence geliyor , matematikten soğudum :| 2 hafta finaller sürüyor :S

ben de bu sene adalete yazılayım diye düşünmeye başladım. +bilgimiz olsun.Günlük hayatta karşılaşılabilecek konular vardır muhakkak. AÖF kitaplarında da ne bilgiler vardır ama :)

arkadaşlar tüm derslerin kitaplarının pdf linkini daha önce birileri paylaşmıştı yanlış hatırlamıyorsam malum 73 sayfa olmuşuz bulamadım aöf nin sitesinde şifre ile giriş yapınca sadece kendi sınıfımın kitaplarını görüyorum.edebiyat 2. ve 3. sınıf pdflerine ihtiyacım var bilen varsa tekrar paylaşabilir mi?
Üstten ders alıp 3 yılda bitirme gibi bir planım var çünkü.

s.alkaya' Alıntı:
only61' Alıntı:
bilgisayar sınavım rezaletti arkadaşlar :(

Benimde öyle gerçi bilgisayar demeye çok şahit lazım o sorulara.
Ayrıca 3G iletişim teknolojisi değilmiş doğru mu?

var bişey bu sorularda yahu tarih derslerim daha yüksek bu ne rezalet 50 falan alıyorum bilgisayardan rezil oldum

bu arada bilisim sucları ile soru bence hatalı cep telefonu ile bilisim sucu islenmezmi pos ile islenirken hayli hayli işlenir bence

hanedantr' Alıntı:
bu arada bilisim sucları ile soru bence hatalı cep telefonu ile bilisim sucu islenmezmi pos ile islenirken hayli hayli işlenir bence

bencede en az 2-3 soru hatalı...
bu soruları hangi kafayla hazırlıyorlar anlamıyorum...çok amatörce...
bi de prof falan olmuşlar...tee Allah'ım yeaaa................

90 alıyorum bilişimden....

bana saçma gelen bilişim suçu sorusu nasıl cep telefonu girmiyormuş ...cevap yanlış

Geri