Sınava boşuna mı girdik?

Kodla Büyü

55ihsan55

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar, kontenjanlara eski formatörler de dahilse, bizim kontenjanı onlar dolduruyor zaten. bizim ilçeye 6 kişi alacaklardı. zaten eski görevlendirme 6 kişi şu an var. ee biz sınava boşuna mı girdik?

Hocam başka ilçelerde boşuk olursa ve sıralamada hak sizde ise size görevlendirme önerebilirler. Ayda bir kere gitmek kaydı ile tabi yolluk ve yövmiye almama şartını da kabul ederek.

nosTRa' Alıntı:
Hocam başka ilçelerde boşuk olursa ve sıralamada hak sizde ise size görevlendirme önerebilirler. Ayda bir kere gitmek kaydı ile tabi yolluk ve yövmiye almama şartını da kabul ederek.

hocam ayda bir kere gitmek derken neyi kastediyorsunuz? sürekli orda kalmamız gerekmiyor mu?

55ihsan55' Alıntı:
nosTRa' Alıntı:

hocam ayda bir kere gitmek derken neyi kastediyorsunuz? sürekli orda kalmamız gerekmiyor mu?

ilçendeki okullara ayda enaz 1 kere gitmen gerekiyo. Görev yerleri ilçe veya il milli eğitim müdürlükleri zaten..

55ihsan55' Alıntı:
nosTRa' Alıntı:

Hocam üst yazıda gayet açık kadronuzun bulunduğu yerde kalacaksınız, ayda bir görevlendirildiğiniz yere gideceksiniz. Tabi yarın eğitim var git derler, şöyle oldu git derler ya da yazı gönderirler haftada bir derler bilemem üst yazıyı ayrıntılı okuyun hocam

Evet senden daha düşük olsalar da, kağıt üzerinde sen onlarla (görevde bulunanlar) eşit ya da üstün olsan da sınava boşuna girdin....

evet arkadaşlar dün toplantıya katıldım ve bunu da dile getirdim. bulunduğum ilçenin sorumlusu olma şansım maalesef yok. eski formatörlerin hepsi benden düşük almasına rağmen görevlerine devam edecek. bu çok büyük bir haksızlıkdır ve insanı enayi yerine koymaktır.

Valla hocam sistwemi de anlamadık zaten. Siz görev alamıyorum diye üzülüyorsunuz. Başka şehirlerde millet görevi şöyle reddettim, böyle reddettim, istemim, yapmam dedim gibi şeyler yazıyor.
Tamamen şans :)

biraz öyle oldu

evet biraz öyle oldu
şu an bu işin neden yapıldığını bile bilmiyorum
sonucun ne olduğunu bilmeden yapılmış bir eylem
ne yapmaya çalıştıklarını bilen var mı

bu meret sistemi getiren kimse ne yaptığını bir türlü anlamadım
içinizde anlayan var mı
ha bide

bu sistemi kuran ve yöneten bakanlıkta kim biliyormusunuz allah aşkına ismini verinde bi görüşeyim
ne yapmak istiyor

görüşme

İstanbul MEM Esenler Eğt.Formatör Aykut KESKİN e sorabilirsin o kimin planladını biliyor

Görev alamayanlar 30 haziranı bekleyecek

İstanbulda 27 Mart 2008'de yapılan il toplantısında, şu an görevde bulunan (6 aylık görevlendirme alarak görevde bulunan) eğitici formatörlerin görevlendirme yazıları gereği 30 haziran 2008'e kadar görevde kalacakları, 30 haziranda ise yeniden görevlendirme yapılacağı ve bu sınava giren adayların en yüksek puandan başlanarak görevlendirmeyi kabul edip etmedikleri sorulacak. 50 puan üzeri tüm adaylara şans doğuyor. Yani bu sınava boşuna girmediniz. Eğer ilçenizdeki görevlendirme kadrosu örneğin 6 kişiyse, siz de ilçenizde ilk 6'daysanız görevlendirmeniz kesin zaten. Ancak 6. sıradan daha aşağıdaysanız, ilk 6 daki arkadaşlardan görevlendirmeyi kabul etmeyenler olursa puan sırasına göre aşağıdaki adaylara da tek tek sorulacak. Durum bundan ibarettir...

Re: Görev alamayanlar 30 haziranı bekleyecek

bozkuhal' Alıntı:
İstanbulda 27 Mart 2008'de yapılan il toplantısında, şu an görevde bulunan (6 aylık görevlendirme alarak görevde bulunan) eğitici formatörlerin görevlendirme yazıları gereği 30 haziran 2008'e kadar görevde kalacakları, 30 haziranda ise yeniden görevlendirme yapılacağı ve bu sınava giren adayların en yüksek puandan başlanarak görevlendirmeyi kabul edip etmedikleri sorulacak. 50 puan üzeri tüm adaylara şans doğuyor. Yani bu sınava boşuna girmediniz. Eğer ilçenizdeki görevlendirme kadrosu örneğin 6 kişiyse, siz de ilçenizde ilk 6'daysanız görevlendirmeniz kesin zaten. Ancak 6. sıradan daha aşağıdaysanız, ilk 6 daki arkadaşlardan görevlendirmeyi kabul etmeyenler olursa puan sırasına göre aşağıdaki adaylara da tek tek sorulacak. Durum bundan ibarettir...
HOCAM ESKİLERDEN 50 NİN ALTINDA KALANLAR NE KADAR DESTEKLEMESEM DE ANKARADA MÜLAKATA GİDECEKLER. MANTIKLI MANTIKSIZ BU İŞTE MANTIK ARAMAK YANLIŞ ZATEN :)

Geri