Sınav Merkezi ( Aydın Yarışıyor İçin Hazırlamıştım )

Kodla Büyü
Estağfurullah mustafa hocam senin projen de çok güzelmiş.Mutlaka dereceye girecek bi proje.Ama sağolsunlar arkadaşlar kodlama,css,veritabanı ve yönetim paneli olmayan, bir flash ve anasayfası olan projeyi web tasarım dalında birinci seçtiler.

Emrah Hocam ; yarışmayı düzenleyen ilgilenen Mehmet Beye şöyle bir soru yönelttim.

Benim başvurduğum sitede sitenin herhangi bir işlevi kullanılmadan nasıl bir değerlendirme yapılıyor merak ettim hocam.

Örneğin öğrenci girişi yapılarak bir sınav çözülemezmiydi?
Yada öğretmen girişi yapılarak bir sınav oluşturulamazmıydı yada buna benzer şeyler.?

Demek istediğim bunların hiç biri yapılmadan ( Tuttuğum sistem kayıtlarında öyle gözüküyor ) jurideki arkadaşlar nasıl bir değerlendirmeye gittiler gerçekten merak ettim hocam.

Cevap :
Juri site tanıtımını okuyarak şartname dahilinde incelemelerini yaptı, sonuç olarak takdirleri doğrultusunda bu sonuçlar oluştu.
Ben ise size sonuçları ulaştırma görevini gerçekleştirdim.
İyi çalışmalar.

elinize sağlık hocam güzel olmuş
g.gif

Web sitesi dalında dereceye girenleri ADÜ BÖTE bölümü hocası 2 kişi seçmiş ki biri bölüm başkanı. İyi ki ADÜ de okumamışım BÖTE yi. Hele öğrenci dalında dereceye girenlerse felaket...

Ali Hocam haklısınız. Gerçekten adamlar nasıl seçtiler belli bile değil. Neyse hocam geldi geçti:)

Geri