Sınav ücretleri

Kodla Büyü

kaeii

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar. Atatürk üniversitesi Aof sınavlarında görevli ücretleri nedir acaba bilginiz var mı güncel bir bilgi yok aramama rağmen. Bilgisi olan var mı

Dün şu SMS geldi:

Sn. İlgili, 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı ara sınavından geçerli olmak üzere görevli ücretlerine ortalama %25-30 oranında artış yapılmıştır. Bilgilerinize sunarız. B001

Eski ücretler ise şöyle çıkıyor internette:

ATA AÖF sınavlarında salon başkanı için görev yapanlara 118-TL, gözetmen olarak görev yapanlara ise 107-TL ödenmektedir.

Dün şu SMS geldi:

Sn. İlgili, 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı ara sınavından geçerli olmak üzere görevli ücretlerine ortalama %25-30 oranında artış yapılmıştır. Bilgilerinize sunarız. B001

Eski ücretler ise şöyle çıkıyor internette:

ATA AÖF sınavlarında salon başkanı için görev yapanlara 118-TL, gözetmen olarak görev yapanlara ise 107-TL ödenmektedir.

Uzun zamandır görev gelmemişti, bu sınavda,20-21 kasım 2021 de görev geldi.
en son bu artışlarla ücret ne oldu acaba ?

bu artmış hali midir ?

Uzun zamandır görev gelmemişti, bu sınavda,20-21 kasım 2021 de görev geldi.
en son bu artışlarla ücret ne oldu acaba ?

bu artmış hali midir ?

O yazanlar artmamış hali olmalı
Kasım’daki sınavda görev yapanlara henüz ücretleri yatmadı sanırım. Yatınca öğrenebiliriz onlardan

Hocam emin misiniz, bana da mesaj geldi 100 küsür lira yazıyordu.

Eminim hocam. Hesabı şimdi tekrar kontrol ettim. Hatta 151.01 kusurati ile beraber. Dün yatmış. Atatürk üni. Başkan ücreti.

Bana da mesaj gelmisti görev istemeden önce. Ücretlere %15-20 arasında zam yaptik diye. % simgesi ile 100 küsür karışmış olabilir sizde .

Sanırım ATA-AÖF illere göre farklı ücret uygulaması yapıyor

nedeni şu yazılanlar ile alakalı olabilir mi?

https://atauni.edu.tr/ata-aof-2021-2022-guz-donemi-yariyil-sonu-sinavi-gorev-talebi-duyurusu

“2. SINAV ÜCRETLERİ

Sınav merkezlerine yönelik görev ücretleri için de bir güncelleme yapılmıştır. Bu güncellemeler;

Her sınav merkezi için Erzurum’a yakınlık, ulaşım kolaylığı ve sınavın hacmi gibi parametreler dikkate alınarak bir ücret belirlenmiştir.
Bu merkezler çeşitli renklerle Türkiye haritası üzerinde gösterilmiştir.
Merkezlere ait ödenecek ücret tutarı ve ulaşım şekli harita üzerinde gösterilmiştir.
Harita üzerinde gösterilen ücret tutarları brüt miktar olup damga vergisi ve vergi kesintileri hesaplanmamıştır.”

Sanırım ATA-AÖF illere göre farklı ücret uygulaması yapıyor

nedeni şu yazılanlar ile alakalı olabilir mi?

https://atauni.edu.tr/ata-aof-2021-2022-guz-donemi-yariyil-sonu-sinavi-gorev-talebi-duyurusu

“2. SINAV ÜCRETLERİ

Sınav merkezlerine yönelik görev ücretleri için de bir güncelleme yapılmıştır. Bu güncellemeler;

Her sınav merkezi için Erzurum’a yakınlık, ulaşım kolaylığı ve sınavın hacmi gibi parametreler dikkate alınarak bir ücret belirlenmiştir.
Bu merkezler çeşitli renklerle Türkiye haritası üzerinde gösterilmiştir.
Merkezlere ait ödenecek ücret tutarı ve ulaşım şekli harita üzerinde gösterilmiştir.
Harita üzerinde gösterilen ücret tutarları brüt miktar olup damga vergisi ve vergi kesintileri hesaplanmamıştır.”
bu ücret ödeme tipine yönelik açıklamaları insana niye sınava görevliler mi giriyor dedirtiyor

ankara- gözetmen görevi vardı 134,94 tl yattı
en düşük görevli ücreti Ata-Aof oldu görünüyor.
salon başkanlıgı görev ücreti de yukarıda yazanlar gibi 151 tl civarında

Anadolu üniversitesi augis sınav ücretleri ne kadar.
Düzeltme : başkan 200 gözetmen 170

Son düzenleme:
Bana 16:15’te yatmış
Muhtemelen EFT saati sona erince ücretlerin yatması yarıda kaldı. Bugün geri kalanların ücretleri yatmaya devam eder herhalde

Geri