sınıf defterini imzalayıp okuldan ayrılmak

Kodla Büyü

izm2010

Üye
dün bir arkadaşın ilk 2 saat dersi varmış.sendikası olmadığını bahane edip sınıf defterini imzalamış ve müdüre söyleyerek greve gitmiş.(dersin bitme saatini beklememiş) greve katılmayan diğer arkadaşlar ise okulda beklemiş. bunun ispatı yapıldığında bir yaptırımı var mıdır?

arkadaşınıza ceza verdirmeye mi çalışıyorsunuz verdirmemeye mi, anlamadım ben :eek:

arkamdan ileri geri konuşan biri.müdür de aynı. ceza almalarını canı gönülden istiyorum.greve gitmenin cezası yok. bunu demiyorum. ders defterini imzalaması ve ders saati bitmeden okuldan ayrılması.bu başka bir zamanda da olabilirdi. sorun greve gitmesi değil.

Müdürün izni varsa birşey çıkacağını sanmıyorum. Çıktığını nasıl ispatlayacaksınız? En fazla bimere şikayet edilebilir fakat müdürün bilgisi varsa ceza vs. olmaz sanırım.

Zaten defteri imzalayıp greve gitmek kendi içinde tutarsızlık. Fakat bence siz probleminizi iş arkadaşlarınızın hatalarını deşip üstüne giderek değil, dobra dobra konuşarak çözmeniz daha faydalı olacaktır.

Sevmediginiz biriside olsa eyleme gitmesi dogru bişeydir. En azından hakkını aramış o kişiyi sevmeseniz bile ceza verdirmeye çalışmak çok dogru gelmedi bana

İnsanların arkasından fırıldak çevireceğine ne derdin varsa yüzüne söyle.

Hocam boşver şikayeti ya.. Bizim okulda 3 yıl önce modaydı bu, bi öğretmen arkadaş herkesin açığını arayıp şikayet ediyordu. Okulda huzur kalmamıştı.. Başkalarının da huzurunu kaçırırsınız böylelikle. Çok büyük bi suç olsa edin derim de bu çok basit bi konu ...

böyle günde akla gelecek şey mi bu, günahınızı alsın boşverin...bu şekilde huzurlu olunmaz ki

arkadaş şuraya bak yaa bizim forum bi gambazlama işine alet olmadıydı , pes yaani :verymad:

İyi de hakkı olmayan ekdersi cukkalamak ta, evrakta sahtecilik yapmak daha kötü değil mi? Grev konusu ile bağlantısı yok. Hatta tezat

Bana göre müdüre söylemek ve sonra eğer yaptırım uygulamıyorsa şikayet dilekçesi yazmak en doğrusu

Haksızlığa karşı susan dilsiz şeytan muhabbeti, devletten aldığımız 1 kuruşta herkesin hakkı var,

yöntem doğru olduktan sonra no problem. herkes ayağını denk alsın.

adam orada kafasına göre takılacak, imza atıp greve gidecek, arkadaş amirini uyardığında yanlış olacak. yok öyle bi dünya demenin neyi kötü

göz yuma yuma, aman huzur bozulmasın diye kansız insanlar türedi memlekette.

hürmetler

sen iyi olacaksın ki,karşındaki iyi olsun,
sen içini temizleyeceksin ki,karşındakinde temizlesin.
Eğitimciye böyle hareketler yakışmaz
Madem Elemanla sorunun var git mertçe hallet,böyle yunan oyunlarına gerek yok.
Olmadı bu yakışmadı çabuk topiciğini sil çabuk
görmeyelim bi daha yoksa seni o elemana gambazlarız aklın şaşar :)

Geri