Sınıf İçi Gözlem Formu

Kodla Büyü

ebolukcu

Aktif Üye
Arkadaşlar dönem boyunca tutacağımız bu gözlem formlarını bir yerlere göndermemiz gerekiyor mu? Yoksa dosyamızda mı dursun?

Bu soruya ek olarak ben de şunu sorayım. Öğretmenlerin derslerine birer kez mi gireceğiz? Yoksa aylık bi uygulama mı olacak ?

hocam 1 defa derse girmeniz yeterli. yoksa dönem boyunca hiçbir işinizi yapamazsınız. zten öğretmenlere 2016000042 numaralı uzktan eğitim verecekler.

ebolukcu' Alıntı:
Arkadaşlar dönem boyunca tutacağımız bu gözlem formlarını bir yerlere göndermemiz gerekiyor mu? Yoksa dosyamızda mı dursun?
1.soru:İL kordinatörüne teslim etmen gerekiyor eray hocam bir yedeği elinde bulunsun ne olur ne olmaz
2.soru bize il kordinatörü normalde her ay 1 kere girmeniz lazım ama dönemde 1 kere girin yeterli dedi sanırım dönemde 1 kere girmemiz yeterli ama yazıda ayda 1 kez deniyormuş okumadım aldığım duyum sadece

Arkadaşlar,
Benim anlamadığım şu okulda 43 öğretmen var
ben bir dönemde bütün öğretmenlerin planını yapıp yani ayda 10 öğretmenin mi dersine girip forma işleyeceğim.
Şimdiden teşekkür ederim.

Her ay değil hocam, her ay derse girmek mantıklı geliyor mu ki zaten ? Dönemlik bir kere olacak.

bize gelen yazıda yapılması ile ilgili bir ibare var ama kaç defa yapılacağı ile ilgili bir ibare yok. doldurulan formun il koordinatörüne gönderilmesi ile ilgilide bir ibare yok. bu konuda açıklama yapanda olmadı. ben dönemlik her öğretmene 1 defa yapıp formu dosyamda tutmayı düşünüyorum.

Geri