Sınıfında internet yokmuşta benimle kavga edecekmiş.

Kodla Büyü
kafkas' Alıntı:
EN İYİ SAVUNMA SALDIRIDIR.

Gidin adamı levyeyle dövün, komalık edin. Ondan sonra hastaneye çaktırmadan gidip yoğun bakımda iken oksijen hortumlarını söküp ucuna VINN bağlayın, gözlerinin içine bakıp, nasıl geldimi İnternet diyin :lol: Nasıl olsa intikam soğuk yenir, God damned diyip Sağ tıklayıp bağlantıyı kes diyin :puhaha:

Hocam yukarıdakileri sen biraz gülümse diye yazdım. :)

Salla boşver, Kafaya takma

:puhaha: hocam hayal gücünüz süpermiş..

tayinci42' Alıntı:
kafkas' Alıntı:

Gidin adamı levyeyle dövün, komalık edin. Ondan sonra hastaneye çaktırmadan gidip yoğun bakımda iken oksijen hortumlarını söküp ucuna VINN bağlayın, gözlerinin içine bakıp, nasıl geldimi İnternet diyin :lol: Nasıl olsa intikam soğuk yenir, God damned diyip Sağ tıklayıp bağlantıyı kes diyin :puhaha:

hocam hayal gücünüz süpermiş..

Çok film izliyom hocam :)

tayinci42' Alıntı:
kafkas' Alıntı:

Aslında iyi fikir. Koptum ya:) Hatta imamdan rica edip pamuk yerine rj45 tıkamasını sağlayabilirsiniz. Mezar taşına da Connect to Cehennem 100000 Mbit/sn yazdırmak lazım gelmektedir.

Selam sevgili arkadaşlar ,

bu tip şeyler başıma bir iki kere geldi hatta bi kurul toplantısında ileri geri konuştu birileri bende açtım ağzımı yumdum gözümü verdim veriştirdim fişi prize takmayıpta bilgisayar çalışmıyor diyen sizlersiniz dedim birde tutmuş bana burda şu bilgisayar çalışıyor bu çalışmıyor diyorsunuz dedim. bi bayan hoca göz yaşlarını tutamadı malesef üzüldüm tabi böyle olmasını istemezdim ardından 2 gün geçti tüm sınıflardaki bilgisayarlar için bir arıza takip formu oluşturdum tarihi yazdım 4 imza yeri oluşturdum bilişim teknolojileri öğretmeni,1. kademe sınıf öğretmeni,2. kademe sınıf öğretmeni ve okul müdürü hodri meydan dedim hepsinin sınıfına tek tek girdim çalışan çalışmayan ne varsa işaretlettirip imzalattım, 1-2 sınıf haricinde(bunlarda da klavye kırılmış,hoparlör kabloları kopmuş durum bu yani!) hepsi çalışıyor diye imzayı bastı sonra her ay aynı uygulamayı yaptım sonraki tüm zamanda bu formlar konuştu ben hiç konuşmadım :)

Şimdi yeni bir anadolu lisesine gidiyorum tabi millet tanımıyor beni :) bakalım neler olacak :)

sibilim_ogretmeni' Alıntı:
tayinci42' Alıntı:
kafkas' Alıntı:

Aslında iyi fikir. Koptum ya:) Hatta imamdan rica edip pamuk yerine rj45 tıkamasını sağlayabilirsiniz. Mezar taşına da Connect to Cehennem 100000 Mbit/sn yazdırmak lazım gelmektedir.

+1

Yüksek puanlarla bu alanı okumuş buradaki çoğu arkadaşım
eminim, her yıl fen dersi verecek olsaydı, 2.yıldan itibaren
tüm kitabı da çalışma sorularını da ünitelendirilmiş yıllık planı da
günlük planları da testleri de yalayıp yutar, tüm dersleri herhangi bir kaynağa
ihtiyaç duymadan dahi çok da iyi anlatırdı.

Fakat bilgisayar böyle mi? Her gün yeni bir gelişme ile karşı karşıyasınız, işiniz hiç bitmez sadece işleri önem sırasına koyma lüksünüz vardır.

Allah kolaylık versin tüm meslektaşlarıma.

kafkas' Alıntı:
tayinci42' Alıntı:
kafkas' Alıntı:

eğitim cehaleti alır eşşeklik baki kalır demiş büyükler.... hocam takma boşver bak yukarıda arkadaşlar çözümü bulmuş :) , zaten o kadar adam olsa arkandan atıp tutmaz, karaktersiz, sünepe, basiretsiz herifin teki olsa gerek....

şu anda çalıştığım okula geleli 1 yıl olacak hemen hemen. Adını adını bildiğim öğretmen 4- 5 tane. sabah gelirim öğretmenler odasına uğramadan labıma çıkarım. tenefüslerde öğretmenler odasına gitmem. labıma 1 su ısıtıcısı ve sallama çay aldım. çayımı kahvemi sınıfımda içiyorum son derste kimseyle konuşmadan çıkıp gidiyorum.

kafkas' Alıntı:
tayinci42' Alıntı:
kafkas' Alıntı:

labdayım yalnızım koptum gülmekten birileri eldi gelecek

sınıfta internetin olup olmaması senin sorunun değil...İdarenin sorunu.sen sadece ağ bağlantı ayarlarını yapar mevcut ınternete bilgisayarı bağlarsın...Bunu bilmiyorsan sen zaten BTR yada formatör adı neyse görevlendirmesini alma.. Sonra senin gibiler yuzunden her işi bize yuklemeye calısıolar..Görev yetki ve sınırlarınızı bilmek bu kadar mı zor ya..Ya da 2 tane ogretmene bunu anlatmak...

narsist dostum mesele interneti takıp takmamak değil. mesel insanın üslubu.tabiki gidip internetini takabilirim. adam gibi rica etse gidip yapacam. hem sana ne oluyorda adamı bana savunuyorsun. o tip sınıfçılardan biri misin yoksa?

e.kilic' Alıntı:
öğretmenler odasında kulak misafiri olduğum bi konuşma: bilgisayar öğretmeni ne iş yapar ki. iki tık tık, bitti. yapabiliyorlarsa gelsinler matematik anlatsınlar, biyoloji anlatsınlar :verymad:

Bu tarz bir söylem bende duydum anında müdahale ettim. Sınıf öğretmenlerine. Kendinizi iş mi yapıyoruz sanıyorsunuz, sizlerin anlattığınız şeyleri lise mezunu herhangi biri anlatabilir dedim. Ben senin yaptığın o işi senden iyi yaparım sen benim yaptığım işin yarısını yapamazsınız dedim. Bastım fırçayı bir daha böyle birşey duyarsan çok fena olur dedim. Dağıldılar çıtları çıkmadı hiçbirinin.

hakkaten bugün kavga günü galiba. müdür yardımcısı ilsisten fiş çıkıyormuş taşınır mı taşınmaz mal mı onunla ilgili . sisteme girilmiyor dedi internetten fiş aradık beraber tabi bulamadık 2 sefer uğraştım sonra hocam ben seminer vericem ona çalışayım ve sitemizi yapayım dedim odama gittim. Allaaah arkadan geldi titriyor sinirden hehe. seminer anlatmayı çalışmak evde yapılması lazımmış ta yok okulun bilgisayar sorumlusu benmişim de bi de kapanışı şöyle yaptı 5 te çıkmam lazımmış dedi ona göre görüşürüz dedi. yok çay kahve içiyomuşum da filan . ortam gerilmesin diye çok bişey söylemedim siz okulun işini evde mi yapıyorsunuz dedim benim görevim ancak size yardım etmektir siz bi oturuşta herşeyi yapabiliyormusunuz dedim . çokta uzatmadım hani desem oturturum kalır da adam titriyordu resmen hee yatıyom ben dedim kestirip attım .

saat 5 te çıkma olayını resmiyete dökerse ne yapabilirim diye düşünüyorum. okul normal öğretim btr yim saat 4 ten önce çıkmıyorum

aman hocam takmayın kafanıza ya. ohoo benim okulda da neler diyorlar neler. umrumda bile değil. konuşsunlar kendi çaplarında. malesef fazlaca insanla muhatapız ondan oluyor bunlar. en güzeli kulak arkası etmek. ben ya cevabını veriyorum ya da sallamıyorum.

Hocam btr iseniz en fazla okulun eğitim saatlerine kadar kalırsınız eğer okul 4 de bitiyorsa 5 e kadar kal diyemez görevlendirme esasslarında bu var. ayrıca btr nin görevleri de mevcut orada ki görevlerinizi okuyun onun gözüne sokun fiş çıkarmak görevmiymiş sizin

yildiray75' Alıntı:
hakkaten bugün kavga günü galiba. müdür yardımcısı ilsisten fiş çıkıyormuş taşınır mı taşınmaz mal mı onunla ilgili . sisteme girilmiyor dedi internetten fiş aradık beraber tabi bulamadık 2 sefer uğraştım sonra hocam ben seminer vericem ona çalışayım ve sitemizi yapayım dedim odama gittim. Allaaah arkadan geldi titriyor sinirden hehe. seminer anlatmayı çalışmak evde yapılması lazımmış ta yok okulun bilgisayar sorumlusu benmişim de bi de kapanışı şöyle yaptı 5 te çıkmam lazımmış dedi ona göre görüşürüz dedi. yok çay kahve içiyomuşum da filan . ortam gerilmesin diye çok bişey söylemedim siz okulun işini evde mi yapıyorsunuz dedim benim görevim ancak size yardım etmektir siz bi oturuşta herşeyi yapabiliyormusunuz dedim . çokta uzatmadım hani desem oturturum kalır da adam titriyordu resmen hee yatıyom ben dedim kestirip attım .

saat 5 te çıkma olayını resmiyete dökerse ne yapabilirim diye düşünüyorum. okul normal öğretim btr yim saat 4 ten önce çıkmıyorum

yıldıray hocam son dersten çıkış zili ne zaman çalıyosa o zaman çık git okuldan bence.. ;)

kendimize yapacağımız en büyük kötülük böyle haksızlığa uğradığımızda susmaktır.Kesinlikle cevap verilmeli.
elin paçozundan, kendi işini tam yapamayandan laf yediğimde susamam.

Geri