SİZİ GİDİ FEDAKAR ÖĞRRETMENLER SİZİ TEŞEKKÜRÜ KAPTINIZ YİNE

Kodla Büyü
tayinci42' Alıntı:
soouuk' Alıntı:
Keşke hiçkimse görev almasaydı da,öğrenciler sınava giremeseydi diyen öğretmen arkadaşlarım var sanırım burda..Sizler için fillerin kavgasında ezilen çimen olmalı galiba..
sende sınav görevi istedin değil mi hocam.
Evet görev aldım.Alacağım 40 TL ile de güzel bir yaz tatili yapmayı planlıyorum :) Arkadaşlar,şu an demokrasiyle falan değil,diktatörlükle yönetiliyoruz.Yarım yamalak bir demokrasi uygulaması varsa o da seçimde olur.Onun dışında hiçbir şekilde hiçbir hakkımızı alamayız.

soouuk' Alıntı:
tayinci42' Alıntı:
soouuk' Alıntı:
Keşke hiçkimse görev almasaydı da,öğrenciler sınava giremeseydi diyen öğretmen arkadaşlarım var sanırım burda..Sizler için fillerin kavgasında ezilen çimen olmalı galiba..
Evet görev aldım.Alacağım 40 TL ile de güzel bir yaz tatili yapmayı planlıyorum :) Arkadaşlar,şu an demokrasiyle falan değil,diktatörlükle yönetiliyoruz.Yarım yamalak bir demokrasi uygulaması varsa o da seçimde olur.Onun dışında hiçbir şekilde hiçbir hakkımızı alamayız.

pişkinliğine sağlık arkadaşım..

Kimse birbirine düşmesin.Tüm sarı sendikalar karar almalı ve uygulamalıydı.Daha önce yapmadılar mı?Birisi anayasaya evet diyelim diye saçını süpürge kendini uşak etti,diğeri apodan girdi kıbrıstan çıktı istanbulu şanıyla ne gerek varsa tekrar fethetti,diğeri bir partinin falanca il ve ilçe yöneticilerinin derdine düştü sendika mı siyasi parti mi kendi de karıştırdı. Sonunda ne oldu? Sınavlarda eylem yapmaya gelince tüm bu duyarlılıkları köreldi, iletişim koptu kısacası yemedi!
Sendikalar hep beraber karar alarak bu eylemi uygulasalardı düşünün şimdi ne olurdu? Uygulamıyorlarsa ortak oluyorlar.Her ... yapıyorlar da bunu yapamadılar.
Eşşek olduktan sonra semer vuran çok olurmuş, tahsil cehaleti alır eşşeklik de baki kalırmış ... atasözleri uzar gider.

soouuk' Alıntı:
tayinci42' Alıntı:
soouuk' Alıntı:
Hz.İbrahim ve Su Taşıyan Küçük Karıncanın Hikayesi

Bilinir ki; Hz.İbrahim'i ateşe atıp yakmak istemiştir. Kocaman bir ateş yakılır alevler göğe yükselir. Küçücük bir karınca su taşımaktadır. Ona sorulur; ne yapıyorsun diye. O küçük karınca der ki; yanan ateşi söndürmek için su taşıyorum. Ona denilir; ama senin taşıdığın su onu söndürmez. Karınca şöyle cevap verir; Biliyorum ama birincisi ben Hakkın yanında bulunarak tarafımı belli ediyorum ve elimden geleni gücümün yettiğini yapıyorum.
ANLAYANA!

19siyaHBeyaz03' Alıntı:
soouuk' Alıntı:
tayinci42' Alıntı:
soouuk' Alıntı:
Hz.İbrahim ve Su Taşıyan Küçük Karıncanın Hikayesi

Bilinir ki; NEMRUD Hz.İbrahim'i ateşe atıp yakmak istemiştir. Kocaman bir ateş yakılır alevler göğe yükselir. Küçücük bir karınca su taşımaktadır. Ona sorulur; ne yapıyorsun diye. O küçük karınca der ki; yanan ateşi söndürmek için su taşıyorum. Ona denilir; ama senin taşıdığın su onu söndürmez. Karınca şöyle cevap verir; Biliyorum ama birincisi ben Hakkın yanında bulunarak tarafımı belli ediyorum ve elimden geleni gücümün yettiğini yapıyorum.
ANLAYANA!

Geri