Süpper Zill İNDİR (Ücretsiz Zil Programı)

Kodla Büyü
süper zil win 7de çalışmıyor. yönetici olarak çalıştır dediğimizde çalışıyor fakat müzik yayını ve anonsları çalmıyor.böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu?

okulda olduğum için programı indirip inceleyemedim. bizde ikili öğretim var. 6+6 =12 saat. bu program benim işimi görürmü acaba?

tuetje' Alıntı:
süper zil win 7de çalışmıyor. yönetici olarak çalıştır dediğimizde çalışıyor fakat müzik yayını ve anonsları çalmıyor.böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu?
Dediğiniz gibi hocam. Anonsları ve teneffüs arasında müzik çalmıyor.

Ben şimdilik katibim programının demosunu kullanıyorum...

Sayın SerkanF1; Bu forumda Okul Zil Programı (ÜCRETSİZ ve AMFİ kontrollü) YENİ
başlığında HGX2 ustamızın HG Zil Pro3 programı ,
supper zilin daha gelişmişi ve
aynı zamanda anfi kontrolü var.
Bedava program.
Çünkü her ikisinide deneyip kullanan biriyim.

Arkadaşlar süpper zil programında her sabah saatler sıfırlanıyor.
Tekrar giriş yapmak zorunda kalıyorum.
Bunun çözümünü bilen var mı?

Re: HAFTASONU SORUNU

bulentus' Alıntı:
supper zil programını kullanıyorum ancak hafta sonu da zil çalıyor.bazen de pazartesi günü bilgisayarın tarihi doğru iken zil programı hala cumartesi de kalmış oluyor. hafta sonlarını ne yaptıysam düzeltemedim .çözüm sunacak olan varmı??? :?: :?:
aynı sorun bizdede war çözümü bilen warmı acaba

merhaba arkadaşlar bu programı okuldaki bilgisayara kuruyorum unexpected error hatası veriyor neden olabilir sizce?

Re: Süpper Zill İNDİR (Ücretsiz Harika Zil Programı)

adeministrator' Alıntı:
hocam okulun birinin sitesinden hatta indirme sitelerinden bile indirilebiliyor. Ama nedense forumda hotfile linki verip para kazanma son zamanda baya moda oldu. Sanırım herkes chip'in internetten para kazanma kitapçığını okudu :puhaha:

Hayır yapmalarında birşey yok ancak meb hattında hotfile gibi sitelerden indirmek işkence iken ve normal bir yoldan direkt indirilebilirken hem de kendi meslektaşlarına ve forum kardeşlerine yakışmıyor kanaatindeyim. :verymad:
:+1:

merhaba arkadaşlar bizde de tarih uyuşmazlığı var bilgisayar ve program arasında. bilgisayarın saati ve tarihi doğru ama programın tarihi bir gün geriden geliyor. bugun salı o pazartesi gösteriyor. cumartesi günleri de çalıyormuş okula şikayet geldi..programın o tarihini nasıl değiştirebiliriz bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim..

ates' Alıntı:
merhaba arkadaşlar bizde de tarih uyuşmazlığı var bilgisayar ve program arasında. bilgisayarın saati ve tarihi doğru ama programın tarihi bir gün geriden geliyor. bugun salı o pazartesi gösteriyor. cumartesi günleri de çalıyormuş okula şikayet geldi..programın o tarihini nasıl değiştirebiliriz bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim..

bilgisayarın BİOS saatini kontrol ettinizmi hocam?

merhaba tşkler bir sorunum var normal saatlerde yani süpper zil çalmadığı saatlerde cızırtı geliyor kabloda kesinlikle sorun yok başka neyden kaynaklanabilir?

programın windows 7 de nasılı çalıştırılacağını bilen var mı? Biz de anonslar çalışmıyor. :verymad:
Çözüm??????

yav bir ders çalıyor diğer ders çalmıyor bu zil programlarından hangisini denediysem aynı sorun nedendir ki?

Re: Süpper Zill İNDİR (Ücretsiz Harika Zil Programı)

adeministrator' Alıntı:
hocam okulun birinin sitesinden hatta indirme sitelerinden bile indirilebiliyor. Ama nedense forumda hotfile linki verip para kazanma son zamanda baya moda oldu. Sanırım herkes chip'in internetten para kazanma kitapçığını okudu :puhaha:

Hayır yapmalarında birşey yok ancak meb hattında hotfile gibi sitelerden indirmek işkence iken ve normal bir yoldan direkt indirilebilirken hem de kendi meslektaşlarına ve forum kardeşlerine yakışmıyor kanaatindeyim. :verymad:

+1

arkadaşlar program güzelde bu programda günlere farklı saatler girmek mümkün mü?

Arkadaşlar supperzilin windows 7 ile ilgili sorunları çözebilen varmı? Anons çalışmıyor bundan daha önemlisi zilden sonra hoparlör sesini otomatik sıfırlamıyor, bu problemleri aşabilen var mı acaba?

Geri