Süper Akıllı Tahta

Kodla Büyü

arzu_dzltn

Üye
Arkadaşlar akıllı tahtanın bide süperi varmış. Taşınabilir bir sensör ve bir kalemden ibaret. Bilgisayar ve projeksiyon olan heryerde kullanılabiliyormuş. Müdürümüz bundan aldı okula kullanmasını bilen varmı ben işin içinden çıkamadım :(

hocambişey yok onda
bi usb den bişg. bağlıyrsun bide projeiyonu açıyorsun o kadar
tabi driveri nı yüklemen lazım
ben starboard diye bi yazılım kullanıyorum ayrıca o da çok kullanışlı
zaten programı çalıştırınca kalemde ses sinyalleriyle çalıştığı için aktif oluyor .
yalnız o aparatı projeksiyon görüntüsün dışına köşeye bi yere takmalısınız
benim sınıftan bi resim göndreyim mi size
ona göre takar ve kullanıma başlarsınız
pm atabilirsinzi bana msnden de görüşebilirz
kolay gelsin

Bu cihaz ilk geldiğinde çalışıyordu ama ters çalışıyordu. Ben kalemi sağa götürüyorum imleç sola gidiyordu. Geri gönderdik yenisi geldi. Şimdi hiç algılamadı kalemi. İmleçle eşleşipde hareket etmedi ama kalem tek başına çalışıyor. Wirelessde mi sorun var acaba anlamadım gitti. t_sert85 hocam bu konuda irtibata geçersek çok memnun olurum....

Markası e beam değil. Projector pal olması gerek. Programın adıda aynı. Bizdeki tahtaya monte edilmiyor. Tahtaya 2-3 metre mesafede masa üzerinde duruyor. Cihazlarımız farklı sanırım. Kalibrasyon ayarı tam olarak nasıl yapılıyor bilmiyorum. Ama mesafeyi ayarlayarak en iyi alanı algılamasını sağlıyoruz.

satın alındığı yetkili bayi ile görüşün bence . elemanları varsa gelip yardımcı olsunlar. ya da telefonla iletişime geçin. fotokopi mak. ve akıllı tahtacı benden bıktı her başım sıkışınca adamları arıyorum.

tahminin peaklane marka çin üretimi cihazıdır. fiyatı 590$ +kdv, cihaz ın kalemi var, tahtaya monte etmek gerekmiyor projeksiyonun üstüne veya yanına konuluyor. ancak önünü kapatırsanız problemler yaşayabilirsiniz, ayrıca kalemi çok marifetli....ve kalibrasyon olayı var.

Geri