"Runtime Error" çözümü

Kodla Büyü
uptodate.exe yi unzip ettikten sonra güncellemeleri yapın.ben flash diskten çalışan dyned versiyonu kullanıyorum. program hata verince.silip tekrar güncelliyorum.dyned simgesini masa üstüne sürüklediğiniz zaman otomatik olarak dyned kendisini kuruyor.ancak öğrencilere cd olarak dagıttıgımda sorun oluşuyor.öğrencilere cd dağıtmak yerine http://kayseriarge.org/dyned/index.html sitesine girip dyned 2.7 programını indirin diyorum.
orhan şirin
ingilizce öğretmeni
 
arkadaşlar konu biraz eski ama çözüm güncel... denenmiştir... kesim çözümdür... dyned sitesinden update dosyasını indirin.. adres şu: http://us1.download.dyned.com/courses/UP2DATEU.EXE indirdiğiniz dosyayı çift tıklayın, unzip deyin, ardından dyned klasörüne gidin (yerel disd c de- dyned in kurulu olduğu klasör) update. exe dosyasını çalıştırın... karşınıza tüm güncellemelerin yüklü olduğu çıkarsa dahi DynEd Applications kısmını tıklayın güncelleyin... olay çözülüyor... kolay gelsin...
 
dyned sınıfları için öğrenci yetiştirin.dyned sınıf sorumlusu yapılabilir.aynı anda birden fazla problemle (örnegin bilgisayarlardaki ses sorunu ile) ugraşmak yerine yardımcılar ile daha kısa sürede problemler çözülebilir.
ben seçme sınıf oluşturdum.
 
hocam runtime error sadece güncelleme hatası değil bunu söylemiş olayım.virür müptela oluyor sisteme ve çalışimayı engelliyor
 
virüs falan anlamam.hata veriyorsa silip tekrar kuruyorum.ben genelde flash versiyonundan çalışıyorum.20 bilsisayardan 2 3 tanesi hata veriyor. silip kurmam 10 dakikamı almıyor.
 
virüs taraması daha uzun sürer.silip yeniden kurmak ise daha kısa.silip kurduklarım uzun süre gayet iyi çalışıyor. ben virüs oldugunu düşünmüyorum.virüs olsa silip kurduklarım da çalışmazdı.
 
Geri
Üst