rom error!!!

Kodla Büyü
bios romu ile ilgii olabilirmi acaba konrol ettinizmi biosu bi resetlemeyi denesen belki faydası olur

benim de ilk o geldi aklıma. biosu resetledim. ama sonuç değişmedi. bilgisayar hiç açılmıyor ve aynı hatayı veriyor.

bios gibi, garanti varsa garantiye göndermeyi tavsiye ederim, veya rom belleğin yazılımını güncelleyin derim

garantiden yana şansım yok. bildirdiğim arızalarla 1-2 ay sonra ilgileniyorlar ancak. yarın iki yöntemi de bi deneyeyim. zaten sorun güvenlik kartının programını yüklerken oldu. programı yükledi, bilgisayarı yeniden başlattı ve bi daha açılmadı :)

o zaman çıkar at şu güvenlik kartı nedir çektiğimiz:)
bide ben yeni vestel bilgisayarlarda bir sorunlada karşılaştım ethernet sorunu ; bilgisayar uzun süre çalşınca etherneti hiç görmüyor, böyle sorun yaşayan var mı?

vallaha arkadaşlar çok şükür güvenik kartlarımdan yana şansım cok iyi hic bir sıkıntım yok ama bir çok arkadaş cok dertli bu konuda. faydalı ama deli ediyor insanı Allah sabır versin

çıkardım attım o güvenlik kartını :) hata vermiyor artık yalnız bilgisayar bu sefer hiç açılmıyor:p biosu güncellemeyi deneyeceğim bir de. olmadı garantiye havale edeceğim. artık ne zaman yaparlarsa... ilginize çok teşekkür ediyorum arkadaşlar.

bu arada tati, benimkilerde vestel bilgisayar ve ethernetlerde uzun süreli açık kalmayla ilgili herhangi bir sorun yaşamadım.

hocam başka Pc den güvenlik kartı tak çalışırsa sen diğer güvenlikkartını diğer pc ye tak çalışmazsa çöpe at :idea: atmadan önce bi güncellemeyi dene romu

Geri