Robot Kol Projesi

Kodla Büyü

fateless38

Aktif Üye
https://www.yapalim.net/2015/07/04/robot-kol-projesi/ Sevgili arkadaşlar linkteki sayfada yer alan tüm malzemeleri kullanarak robot kol projesi yapmaya çalıştık ancak kodlar kısmı bulunmadığından robotu kontrol etme kısmında kaldık.4 Mayısta yapılacak olan TÜBİTAK sergisinde bu proje sergilenecek ama kodlar yok :( Bu konudan anlayan birileri varsa lütfen yardımcı olur musunuz?

Feysbuk'ta "Arduino Geliştirme Platformu" adlı bir grup var orada buna benzer uygulamalar yapanlar görmüştüm. Orada bir sorabilirsiniz ama kod konusunda hiç mi bilginiz yok? Yoksa yazdınız ama takıldığınız noktalar mı var o önemli. Hiç bilmiyorsanız biraz zor yardım alırsınız ama bu konuda gerekli araştırmaları yaptınız, az çok emek harcadınız ama takıldığınız noktalar oldu ise yardımcı olacak arkadaşlar çıkar grupta.

Papsukkal' Alıntı:
Feysbuk'ta "Arduino Geliştirme Platformu" adlı bir grup var orada buna benzer uygulamalar yapanlar görmüştüm. Orada bir sorabilirsiniz ama kod konusunda hiç mi bilginiz yok? Yoksa yazdınız ama takıldığınız noktalar mı var o önemli. Hiç bilmiyorsanız biraz zor yardım alırsınız ama bu konuda gerekli araştırmaları yaptınız, az çok emek harcadınız ama takıldığınız noktalar oldu ise yardımcı olacak arkadaşlar çıkar grupta.
Dediğiniz gruba bir bakayım hocam daha önce hiç arduino kodu yazmadım ancak bu proje zaten standart olduğu için muhakkak bir yapan olmuştur diye düşündüğüm için buradan yardım istedim

Geri