Resimler Eklendi! DİJİTAL YILLIK V2'de SONA YAKLAŞTIK

Kodla Büyü

developer

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar merhaba yıllığımızın ikinci versiyonunda sona yaklaştık.Dün akşam açıklamalarını hazırladım son olarak eklenmesini istediğiniz değişik özellikler varmı başlıca özellikleri ekledik.

Özelliklerin bir kısmının yer aldığı görsel.

e2b2a52421814dfdaf82c83.png

Re: Dijital Yıllık v2'de Sona Yaklaştık

sabırsızlıkla bekliyoruz hocam,emeğinize sağlık :alkis:

Hocam enler bölümü ve iletişim bölümü varsa tamadır :)

biltek2007' Alıntı:
Yoktuda ekleriz.Sadece resimleri ve en oldukları alan yazacak değilmi ha birde isimleri.
İletişim bölümünden kastın nedir onu anlamadım hocam?

developer' Alıntı:
biltek2007' Alıntı:
Yoktuda ekleriz.Sadece resimleri ve en oldukları alan yazacak değilmi ha birde isimleri.

Hocam öğrenci listesi; Ev teli; Cep Teli; Adresi; e-postası; face ve twitter adresi

şeklinde bir tablo.

biltek2007' Alıntı:
developer' Alıntı:
biltek2007' Alıntı:

Hocam öğrenci listesi; Ev teli; Cep Teli; Adresi; e-postası; face ve twitter adresi

şeklinde bir tablo.
Facebok ve twitter hariç diğerleri vardı ama sağol sosyal medya bilgilerini ekleyecekleri bir yerde yapalım fikir verdiğin için teşekkürler :)

Re: DİJİTAL YILLIK V2'de SONA YAKLAŞTIK

Hocam çocukluk fotolarının olduğu bir zamanlar biz sayfası da güzel olur.

biltek2007' Alıntı:
Hocam çocukluk fotolarının olduğu bir zamanlar biz sayfası da güzel olur.
sınıfın genel resimlerinin olduğu bir sayfa düşünüyorum bu amaç içinlede kullanabilrisiniz

Durdurulmamış mıydı bu iş?

DaMieN' Alıntı:
Tasarımcı bulana kadar evet durdulmuştu.Tasarımcı bulundu bende devam ediyorum anlaşılan pek memnun değilsin bu işten hocam?

bekliyoruz hocam.. tşkler

developer' Alıntı:
DaMieN' Alıntı:
Tasarımcı bulana kadar evet durdulmuştu.Tasarımcı bulundu bende devam ediyorum anlaşılan pek memnun değilsin bu işten hocam?

Hayır yahu niye memnun olmayayım. Son durum hakkında bilgim yoktu o yüzden yazdım. Emeklerinin farkındayız hocam :+1:

DaMieN' Alıntı:
developer' Alıntı:
DaMieN' Alıntı:

Hayır yahu niye memnun olmayayım. Son durum hakkında bilgim yoktu o yüzden yazdım. Emeklerinin farkındayız hocam :+1:
E peki öyle olsun hocam buyur benden sana bir görsel olsun.Programın özelliklerinin bir kısmını kayıtlı olduğu panel.

e2b2a52421814dfdaf82c83.png

Doyurucu bir içerik olmuş özellikle 5 numaranın olması ayrıca sevindirdi beni. Tekrar teşekkürler kolay gelsin...

sabırsızlıkla bekliyoruz hocam emeklerinize sağlık.
bi sorum olacak :
acaba bu seneki mezunlarımız için uygulayabilecek miyiz bu çalışmayı...yetişir mi yani.

Evet yetişir inşAllah onun için çabalıyorum zaten :) Benimde hazırlamam gereken yerler var.

Benim bir sorum olacaktı arkadaşlar. Şimdi biz bunu Cd'lerde hazırladık ve mezunlarımıza satıp okulumuza şa gelir elde etmek istiyoruz diyelim. Öğrenciler birbirinden alıp kopyalayabilecekleri için satın almayabilirler. O zaman da emeklerimiz boşa gider. Bu durumu yapan arkadaşlar nasıl çözdü?

Geri