"res://ieframe.dll/preview.js" KOMUT DİZİSİ HATASI

Kodla Büyü

coolemre

Üye
Saygıdeğer Arkadaşlar, vista işletim sistemi yüklü olan makinemde güncelleştirme olarak internet explorer 9 u yükledim. Ancak internetten sayfayı yazdırmak istediğimde 'res://ieframe.dll/preview.js' komut dizisi hatası çıkıyor. Ayrıca hatanın adına da 'beklenmeyen yöntem ya da özellik erişimi çağrısı' diyor.Ve bu uyarının altında 'bu sayfada komut dizilerini çalıştırmaya devam etmek istiyor musunuz' diye soruyor. Ben eveti de hayırı da kapatı da tıklasam bir türlü yazdıramıyorum sayfayı.

Explorer 9'u kaldırdım 8'i tekrar kurdum yine aynı sorun oluştu. Ama daha önce 8 yüklüyken böyle bir sorun yoktu. Ayrıca 8'in de 9'unda ayarlarını sıfırladım ve gözatma geçmişlerinin tümünü sildim. Hassaten yazıcının kurulum dosyalarını kaldırıp yeniden yüklesem de yine birşey değişmedi.

Ben Explorer 9'u kurduktan sonra, ilk açılışların birinde bana bir uyarı verdi ve dedi ki şunları devre dışı bırakırsan sayfa daha hızlı açılır. Ben de sayfanın açılış sürelerini uzatan bir kaçını devre dışı bıraktım. Ancak yorgun olmam hasebiyle çok fazla dikkat edemedim neleri devre dışı bıraktığıma. Daha sonra bu işlemden bir müddet sonra
bir kaç hata da daha tecessüm etmeye başladı. Zannedersem devre dışı bıratıklarım hasebiyle bu sorunlar oluşmakta. Ama ben bir türlü neleri devre dışı bıraktığımı bulamadım ve geri de alamadım.

Peki sizce ben ne yapmalıyım?

Geri