Renault Clio 1.4 rna 2001 benzinli

Kodla Büyü

akin79

Aktif Üye
Arkadaşlar Renault Clio 1.4 rna 2001 benzinli 64000 km de bir araba var arkadaşım satıyor 12750 ye. Sizce bu araba nasıl ve uygunmu fiyat olarak. Almayı düşünüyorum.

Clio iyi araba.. Km si de iyiymiş ama modeli düşük 8 yılda bu kadar km yapması düşündürücü.

mtokcan' Alıntı:
Clio iyi araba.. Km si de iyiymiş ama modeli düşük 8 yılda bu kadar km yapması düşündürücü.

Arabanın sahibi arkadaşım, arabayı sadece işe gidip gelmek için kullanıyor ondan dolayı km si düşük. Merak ettiğim sorun çıkartıp çıkartmayacağı ve yedek parça olayı.

Geçen yaz arkadaşım 2000 model 50000 de aynısını 11750 ye almıştı, denizliden tüp yok. Araba tam memur arabası hocam arkadaşta bulmuşken kaçırma 12250 ye kapat onu sen ;)

otherm' Alıntı:
Geçen yaz arkadaşım 2000 model 50000 de aynısını 11750 ye almıştı, denizliden tüp yok. Araba tam memur arabası hocam arkadaşta bulmuşken kaçırma 12250 ye kapat onu sen ;)

Hocam arkadaşım 12750 dedi ama 12500 e alırım muhtemelen 12250 ye kapatabilirmiyim bilmiyorum :)

hocam bendede aynı arabadan var lpg li km de 130 falan yakıyor...clioların yakıt tüketimi çok uygun kolay kolay masraf çıkarmaz yedek parçası wolksvagen opele göre uygun tam memur arabası...tek sorun bagajı kalabalık olmadıktan sonrada sorun olmuyor...

mtokcan' Alıntı:

Ben de 2000 bora var 60000 de olabilir yani. Kısa mesafelere gitmiştir hep. Fiyat fena değil tanıdıksa biraz daha indirebilir bence.

Şu an karar aşamasındayım ancak arabayı alırsam lpg taktırmak istiyorum. Gerçi benzinle az yakıyormuş diyorlar ama okul ev arası mesafeden dolayı lpg taktırmam gerekiyor. Lpg taktırırsam bu araba için hangi marka önerirsiniz ve fiyatı bana kaça mal olur. Toplam maliyeti karar vermemde etkili olacak. Bu konuda tecrübeli arkadaşların önerileri benim için önemli.

Geri