Rapor Durumu

Kodla Büyü

Enterprise

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Arkadaşlar bugün 4 saat derse girdim son 2 saat hastalanıp doktora gittim bıgün ve yarın rapor yazdı dr bugün girdim derse yarın yaz dediysemde öyle olmuyormuş sorum şu 6 bugğn 6 yarın dersim vardı çarşambamda boştu bu durumda bu hafta ekdera almayacakmıyım?

haftalık toplam kaç saat dersiniz var. Bir de teknik öğretmen misiniz böte ci mi. Ona göre cevap verebilirim.

Olması Gereken: 2 saat bugün, 6 saat yarın Toplam 8 saat kesilir. 22-8:14 saat derse girmiş olursun. 10 saate 1'den 1 saat gelir sadece, nöbet tutuyorsanız Salı-Çar değilse nöbetiniz onu alırsınız, kulüp veya sınıf öğretmenliği varsa 2 saat onu alırsınız. BTR olmadığınızı anlıyorum yazdıklarınızdan.

Olmaması Gereken: Bazı idareciler eski alışkınlardan bugün raporlu olduğunuz için günün tamamını kesiyor, bu yasal değildir. Son 2 saat almazsınız sadece

Çok teşekkürler Hocam salıydı nöbetim btr değilim

Olması Gereken: 2 saat bugün, 6 saat yarın Toplam 8 saat kesilir. 22-8:14 saat derse girmiş olursun. 10 saate 1'den 1 saat gelir sadece, nöbet tutuyorsanız Salı-Çar değilse nöbetiniz onu alırsınız, kulüp veya sınıf öğretmenliği varsa 2 saat onu alırsınız. BTR olmadığınızı anlıyorum yazdıklarınızdan.

Olmaması Gereken: Bazı idareciler eski alışkınlardan bugün raporlu olduğunuz için günün tamamını kesiyor, bu yasal değildir. Son 2 saat almazsınız sadece

Geri