Rapidshare Premium Şifresi Olmadan Premium Download Yapmak

Kodla Büyü

girdab

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Bedava Premium rapidshare premium

Rapid’ ten beklemeden ardı ardına dosya indirmenize izin veren yeni bir sistem var.

Rapidshare başta olmak üzere 8 dosya paylaşım sitesinden sürenin bitmesini beklemeden dosya indirebiliyorsunuz.. Dosya paylaşım siteleri ücretli üye değilseniz bir dosya indirdikten sonra diğer bir dosyayı indirmeniz için sizi ortama 10 dk bekletiyor. Rapidshare.com Premium üye olursanız beklemeden dosyaları indirebilirsiniz. Eğer üye değilseniz İşte burada RapidIT.com sizi bu süreyi beklemeden download etmenizi sağlıyor.. (devamında anlatım) >>>

Kullanımıda çok kolay http://www.rapid8.com/ adresini açın. Sitenin alt kısmında kutu var indireceğizni dosyayı oraya yapıştırın sonra

Download butonuna bastığınızda ikinci bir sayfaya yönlendirecek burada bir süre bekledikten sonra

rapidpremium2.jpg

sayfa sonunda Begin your download.. butonuna basarak download işlemini başlatıyorsunuz..

deneyenler başarılı başarısız olup olmadıklarını buraya bildirirlerse güzel olur

ben daha önce okuldan bu site sayesinde rapid e girebiliyordum ama bugün bu site de açılmıyor. umarım geçici bir sorndur

hocam ben indirdim herhangi bi sorun yok bitdefenden 2009 la taradım rahatlıkla indirebilirsiniz 8)

Trojan yuvası!!! zaten adamlar böyle bi hizmet veriyorsa karşılığında bizden çok şey ister!

İki tane popup açılıyor başka da birşey yok. Zaten tarayıcıların çoğu da popupları engelleyebiliyor, şikayet edecek bir durum yok yani. Ama sitenin serveri biraz yavaş gibi geldi bana. Yine en iyisi jdown.

Arkadaşlar ben de kullanıyorum bu siteyi virüs açısından herhangi bir olumsuz birşeyle karşılaşmadım ama sitenin serveri çok yavaş Rapid in yarısı kadar bile hızlı değil ama küçük boyutlu dosyalar için ideal. Kullanmanızı tavsiye ederim...

sitede arkadaşın dediği gibi bi kaç popup var onuda ie engelliyo zaten, kullandım okuldan indiriyo gayet güzel , kullanmasını bilene tavsite edilir.

virüs veya trojan uyarısı almadım sadece gereksiz bir sürü pencere açmaya çalışıyor. İndirme hızı yavaş ama hiç indirememekten iyidir. teşekkürler hocam.

Siz böyle şeylere hala inanıyomusunuz ?
Yok Rapidden üst-üste bedava download yaptıran site v.s ? Böyle mallık olabilir mi ? Sizde gidip giriyosunuz ve ordan download yapıyosunuz.. Yazık azcık kafanız da basmıyo yani :)
Rapid "pisliği" elinden gelse free user bölümünü kaldıracak 3 kuruş para için çünkü millet biraz sabredip 5 10 DK sonra çatır çatır programları indiriyor premium neden alsın ki ? Gereksiz sanal hediyeler içinmi vericek para ? Hayır!
Ben tam 2 gündür net de hiçbir problem olmamasına ve wireless olmayan bir neti tek başına kullanmama rağmen dile kolay 2 gündür rapidden tek 1 dosya indiremedim..Yakında Free User de kalkar.Size üst üste beleş dosya indirtecek bir açık bırakıcağını veya bıraksada bu açıktan istifade etmenizi sağlayan-link verenlerin düşündüğünüz gibi "iyi niyetli" olacaklarını hala düşünüyosanız buyrun girin indirin üst üste programları..Gelmeyin bu oyunlara-dinlemeyin bu masalları :+1:

Geri