Rapidshare Premium Şifresi Olmadan Premium Download Yapmak

Kodla Büyü
bbnet54' Alıntı:
Siz böyle şeylere hala inanıyomusunuz ?
Yok Rapidden üst-üste bedava download yaptıran site v.s ? Böyle mallık olabilir mi ? Sizde gidip giriyosunuz ve ordan download yapıyosunuz.. Yazık azcık kafanız da basmıyo yani :)
Rapid "pisliği" elinden gelse free user bölümünü kaldıracak 3 kuruş para için çünkü millet biraz sabredip 5 10 DK sonra çatır çatır programları indiriyor premium neden alsın ki ? Gereksiz sanal hediyeler içinmi vericek para ? Hayır!
Ben tam 2 gündür net de hiçbir problem olmamasına ve wireless olmayan bir neti tek başına kullanmama rağmen dile kolay 2 gündür rapidden tek 1 dosya indiremedim..Yakında Free User de kalkar.Size üst üste beleş dosya indirtecek bir açık bırakıcağını veya bıraksada bu açıktan istifade etmenizi sağlayan-link verenlerin düşündüğünüz gibi "iyi niyetli" olacaklarını hala düşünüyosanız buyrun girin indirin üst üste programları..Gelmeyin bu oyunlara-dinlemeyin bu masalları :+1:
hocam jdownloader kullan şuanda rapidden indiriyorum harici harddiskim dolmak üzere google da bulup inidr ve kur kolay gelsin

Geri