Radyasyon Önleyici Sticker?

Kodla Büyü

buka_

Aktif Üye
Arkadaşlar bugün okula İstanbuldan geldiklerini söyleyen iki bey geldi. Öko nano mesh adındaki üründen bahsettiler. Radyasyona karşı kouruyu bi kalkan sağlıyormuş bu etiketi telefona ve ya başka bir yere yaptırdığınızda. Daha önce böyle birşey duyanınız var mı? gerçekliği ne olabilir sizce?

Ekli dosyalar

• 376275_254124364644188_254110071312284_746474_869466866_n.jpg
    376275_254124364644188_254110071312284_746474_869466866_n.jpg
    52.3 KB · Görüntüleme: 2,092
cem yılmazın espirisi aklıma geldi: "adam elektrondan koşarak kaçıyor" küçücük bi etiket ne kadar radyasyon tutabilir? Radyasyona neden olan kaynağı kurutsa sistem çalışır mı? Daha önce forumlarda çok tartışılmıştı. belki üzerine geleni absorbe eder.

bilgisayarbilisimnet' Alıntı:
koruma kalkanını gösterebilyorlar mıymış? diye sor.. :) hem bu kalkanın enerjisi bitmiyor muymuş ... :idea:

"Koruma kalkanıda bizi görecek mi" diye de sorarım gerekirse :)

Millet ne güzel işin yolunu buluyo ya bende bişey icat etmek istiyorum. Usb yle çalışan Radyasyon savar olabilir mesela :D

Hocam doğru olacağına hiç ihtimal vermiyorum Byle bir şey olsa önce telefon şirketleri kendi koyar.

avrupanın krizden çıkmak için çinliler gibi düşünerek yaptıkları gereksiz birşey...

bugün bizim okula da geldiler hocam 10 tl dediler birsürü de rapor gösterdiler birgün önce burdan yorumları okuduğum kadarıyla sorularda sordum ama biizm ilçede 1-2 okula kurmuşlar. 10 tl dediler denemekten zarar gelmez diyerek ve noter onaylı raporları görünce üniversite raporları vs ben kendi cep telime aldım bakalım görecez yarraı var mı yokmu.

Hocam o stickerin işe yarayabileceği tek ihtimal var. O da bütün vücüdünü bu stickerlar ile kaplaman..

O gösterdikleri raporları parayı bastırıp alıyorlar burası türkiye. Herkesten 10 kağıt toplasalar iyi para :mrgreen:

yıllar önce cep telefonlarına takılan ışıklı yapışkanlar gibi birşey. ozaman da birçok kişi radyasyonu önler diye takıyordu telefonuna :lol:

Geri