R10.Net Davetiyesi

Kodla Büyü

yasarsahbaz

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Arkadaşlar R10.Net üyelerine birkaç davetiye hakkı vermiş. R10 hesabı olan arkadaşlarımız hesaplarını kontrol etse de bir kişi davetiye gönderebilir mi rica etsem?

Ben eski hesaba giriş yapamıyorum bana da lazım artık :)

yasarsahbaz' Alıntı:
Arkadaşlar R10.Net üyelerine birkaç davetiye hakkı vermiş. R10 hesabı olan arkadaşlarımız hesaplarını kontrol etse de bir kişi davetiye gönderebilir mi rica etsem?

hocam davetiye gönderimi yapılır fakat hotmail gmail yahoo gibi siteleri ait mail adreslerinizle üye olamazsınız. Bir domain adresiniz olması gerekiyor.

benim uygun domainim var davetiye olsun yeter arkadaşlar :)

Güvenip vermek biraz zor.. Nedeni, eğer siz banlanırsanız davetiyeyi size veren de banlanıyor.. O yüzden davetiyeyi bu şekilde biraz zor bulabilirsiniz..

Bu forumda 7. yılımdayım ilk 5 üyenin içindeyim bana güvenemiyorsanız adminlere de güvenmeyin burası çok tekinsiz bi forum demektir :D

Şuan gönderecek hiçbir davetiyeniz kalmadı....

Olsa sorun değil... 10 yıldır üyesiyim hala davetiye vermedi.

yadigartbaykal' Alıntı:
asp-php' Alıntı:
Şuan gönderecek hiçbir davetiyeniz kalmadı....

Olsa sorun değil... 10 yıldır üyesiyim hala davetiye vermedi.

tam olarak farkı ne diğerlerinden, gerçekten soruyorum. Ultra bir site gibi duruyor.

Alış veriş yapanların, uygun fiyata kupon, yazılım, script, web tasarımcı, hosting, site, blog gibi ürünler temin edebileceğin güven ön planda olan bir sitedir.

Bir çok program, yazılım hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ben web tasarımı kısmı ile ilgileniyorum. 2004 - 2005 lerde üyesi olmuştum..

vlk4n' Alıntı:
yasarsahbaz' Alıntı:

hocam davetiye gönderimi yapılır fakat hotmail gmail yahoo gibi siteleri ait mail adreslerinizle üye olamazsınız. Bir domain adresiniz olması gerekiyor.
Hocam bir çok web sitem var. Domain adı ile mail adresim de var. Sadece davetiye lazım. Ayrıca sizin davet ettiğiniz üye banlanırsa siz de banlanırsınız demiş bir arkadaş. Benim davet ettiğim arkadaşlarımdan bazıları banlandı ama bende bir sorun teşkil etmedi. Kendim ise moderatörün ayrımcılık yapmasına verdiğim tepkiyle banlandım. Davetiyesi olan göndersin lütfen. Bu kez kimsenin tavuğuna kışt demicem :D

Ben hiç banlanmadım sadece giriş yaptığım emaili unuttum :D Çok eski bir domaindi kaldı öyle :D Davetiye bulan bana da atsın sevabına :D

varsa bana da atarmısınız hotmail vs kullanmıcam zaten siteye ait mail adresi mevcut

girdap08' Alıntı:
http://www.bilgisayarbilisim.net/konu-disi-anasayfa-son-konularda-gosterilmez-f265/bayram-boyunca-r10-uyeligi-acik-t133891.html
O kadar sevindim ki bu başlığı görünce. Fakat maalesef halen davetiye kodu istiyor. Emin misiniz üyeliğin açık olduğuna? Üye olabilen var mı?

arkadaşlar ben bayramın ilk gunu davetiyesiz üye oldum hatta sabah 2. günü sabah 8 gibi denedim yine kayıt olyordu ancak şimdi davetiye istiyor.

ok46500' Alıntı:
arkadaşlar ben bayramın ilk gunu davetiyesiz üye oldum hatta sabah 2. günü sabah 8 gibi denedim yine kayıt olyordu ancak şimdi davetiye istiyor.
Hocam sanırım davetiyesiz üyelikleri sildi r10.net yönetimi

Açıkçası tc kimlik, ad soyad, tel no gibi istekleri olan hiç bir foruma üye olmam. Keza bahsi geçen foruma da bu sebeple üye olmadım. Şimdiye kadar bir eksikliğini hissetmediğime göre çok da önemli bir şey değil benim için. Gözümüzde çok fazla büyütmemek lazım bu tarz forumları...

benim de eski bir üyeliğim vardı (2006-2007'den falan kalma). uzun süredir girmemiştim, şimdi deneyim dedim ama silmişler heralde üyeliğimi. insan önce bi haber verir :wink:

Olan bizim davetiyeli üyeliğe oldu. Ayda yılda bir davetiye bulduk onu da silmişler :shock:

wmaraci güzel gidiyor şimdilik oradan devam o halde :)

gökalp' Alıntı:
Olan bizim davetiyeli üyeliğe oldu. Ayda yılda bir davetiye bulduk onu da silmişler :shock:
Vallahi hocam benim de davetiyeli üyelik arada kaynayıp gitmiş. Şaka gibi :-1:

Davetiye işini gevşetmişler. Davetiye için üye ol kısmında belirtilen konularda kısa bilgi veriyorsun davetiye kodunu gönderiyorlar.

Geri