R10 dan davet gönderebilir misiniz?

Kodla Büyü
Yanlış anlamayın, üyelikleriniz çok yeni olmaza yardımcı olmaya çalışırdım. Davetiye işi çok riskli r10'da. Davet edilenin hatasında davet eden de sorumlu tutulabiliyor.

Alış-veriş işiniz filan varsa yardımcı olabilirim.

Hocam davetiye için konu açıyorsunuz onlar dönüyorlar olumlu veya olumsuz....

desene scripti satacağım diye sen siteyi satacağım dedin girdap hocam gen.tr uzantılı sitelerin satılması yasak diyor.

formyfriends' Alıntı:
daomaın derken bu sınav scrıtpnı satcam ya
Hmm. Site yazmışsın yukarıda da o yüzden dedim.

Tanıtıcı bir döküman oluştur(özellikler, fiyat vs) ve demo oluştur. Bilgileri gönder bana konu açayım.

Sen tanıtım metnini oluştur(detaylı), Fiyat bilgilerini yaz. Admin panel demosu isteyecekleridir. Onun için demo bir kurulum yap. En son altına senin msn adresini ekleriz, sana o şekilde ulaşırlar.

adresi PM attım. Script çok başarılı bence. Ama tasarımda bir o kadar zayıf. Bu haliyle satışa çıkarmadan önce, başarılı bir şablon üzerine scripti giydirirseniz emeğinizin karşılığını daha iyi alırsınız diye tahmin ediyorum.

ilk kez biri bu kadar başarılı dedı ben herkese soluyom tasarımda degılım sınav sayfası turkıyede yok bu yapı boş bırakabılıyon radıo dugmesı gıbı degıl optık form manıtgı var zaman her an karsında fasıkul mantıgı ıstersem yazı olarakda eklerım gıbı ozellıkler

formyfriends' Alıntı:
ilk kez biri bu kadar başarılı dedı ben herkese soluyom tasarımda degılım sınav sayfası turkıyede yok bu yapı boş bırakabılıyon radıo dugmesı gıbı degıl optık form manıtgı var zaman her an karsında fasıkul mantıgı ıstersem yazı olarakda eklerım gıbı ozellıkler
Az çok script kodlamış birisi bunun çok profosyonel ve zekice olduğunu anlar. Ve mantıklı bir proje. Ama scripti önce çıkaran tasarımdır. Tavsiyem uygun bir tema seçip, scripti ona giydirdikten sonra satışa çıkarmanızdır.

girdap08' Alıntı:
formyfriends' Alıntı:
Az çok script kodlamış birisi bunun çok profosyonel ve zekice olduğunu anlar. Ve mantıklı bir proje. Ama scripti önce çıkaran tasarımdır. Tavsiyem uygun bir tema seçip, scripti ona giydirdikten sonra satışa çıkarmanızdır.
ben tam tersini düşünüyorum, hem tasarım olarak hem de programlama olarak amatörce...

Rüzgara Karşı'' Alıntı:
girdap08' Alıntı:
formyfriends' Alıntı:
ben tam tersini düşünüyorum, hem tasarım olarak hem de programlama olarak amatörce...
Yapılamayacak bir uygulama olduğunu söylemedim. İşin programlama kısmından çok düşünce kısmını kastettim. PDF olarak yüklediğiniz bir içerikten pratik bir şekilde sınavlar oluşturabiliyorsunuz. Benzer uygulamalarda hep sorular ve yanıtlar sisteme elle giriliyor. Yada ben denk gelmedim bu türden bir uygulamaya.

girdap08' Alıntı:
Rüzgara Karşı'' Alıntı:
girdap08' Alıntı:
formyfriends' Alıntı:
Yapılamayacak bir uygulama olduğunu söylemedim. İşin programlama kısmından çok düşünce kısmını kastettim. PDF olarak yüklediğiniz bir içerikten pratik bir şekilde sınavlar oluşturabiliyorsunuz. Benzer uygulamalarda hep sorular ve yanıtlar sisteme elle giriliyor. Yada ben denk gelmedim bu türden bir uygulamaya.
soruları resim olarak ekleyen site gördüm. (pdf) resim ya da metin ne farkeder ki? programlama açısından birkaç satır kod farkeder... soruları resim olarak kaydetmek de uğraştırıcı... hatta resim dezavantaj, google soruları nasıl arşivleyecek?

düşünce bana ait zaten :)))) dedım ya soruların bende word halıde zamanla worde donerım ondan sıkıntı yok ama böle fasıkul olarak ekleyen yokkı sısteme aycan hcm nerde var

Geri