PUBLİSHERDE HAZIRLADIĞIM KİMLİK KARTI UYGULAMASI

Kodla Büyü

beslenmeciler

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar publisherde hazırladığım kimlik kartı uygulamasında yazdırma kısmına geldiğimde bir formu bütün sayfaya bölmüş ve 12-14 tane çıktı verecekmiş gibi önizleme gösteriyor. Halbuki Ben her öğrenci için ayrı ayrı hazırlanıp tekbir sayfada çıktı vermesini istiyorum. Bu konuda yardımcı olacak arkadaşları bekliyorum.

Ekli dosyalar

• yaka.rar
    43.8 KB · Görüntüleme: 267
  • yaka.rar
    43.8 KB · Görüntüleme: 421
hocam ekleyin dosyayı bakalım. Sayfa boyutunda sıkıntı var anladığım kadarıyla.

hocam ekledim boş halini ve yazdırma önizlemeye baktığımızda aynı şablonu 1 sayfaya defalarca yazdırıyor. Ben istiyorumki Her birisi ayrı ayrı olsun. İlgilenirsen sevinirim...

Hocam oldu. SAyfaları kopyalıyorsunuz. İçeriğini değiştiriyorsunuz. Yazdırıkenyaprak başına birden çok sayfa seçeneğini seçiyorsunuz.

Ekli dosyalar

• yakagüncel.rar
    46.7 KB · Görüntüleme: 338
beslenmeciler' Alıntı:
hocam ekledim boş halini ve yazdırma önizlemeye baktığımızda aynı şablonu 1 sayfaya defalarca yazdırıyor. Ben istiyorumki Her birisi ayrı ayrı olsun. İlgilenirsen sevinirim...

Önizlemede öyle görünüyor ama benim dediğim yazdırma seçeneğini yaparsanız istediğiniz gibi çıktı alırsınız.

beslenmeciler' Alıntı:
Hocam teşekkür ediyorum Çoğaltma işlemini nereden ve nasıl yapıyorsunuz?

Çoğaltma derken sayfaları anladım. Aşağıdaki sayfa isminin (1-2 yazıyor) üzerine sağ tık, yenilenen sayfa ekle tıklıyorsunuz.

Geri