Puanım 0 bana sınav çıkmamış

Kodla Büyü
habibocak' Alıntı:
ercool' Alıntı:
200 küsür puanlı arkadaşa çıkmış 0 puanlı arkadaşlara çıkmamış. Her zaman olduğu çok adaletli davranıldı. Bunu yapan arkadaşları yetenekleri için tebrik eder alınlarından öperim :puhaha: :puhaha: :puhaha: :puhaha:
Hocam,

0 puanlı arkadaşınız İlçe MEM'e başvursun. Sorunun ne olduğunu öğrenebilir.
Çok merak ediyoruz sorunun ne olduğunu öğretmenler olarak.

ernestososa' Alıntı:
En iyi çözüm sendika değişikliği yapmak hocam
aynen kardeşim ben eğitimbir liyim istisnasız bütün sınavlarda çıkıyor bana hatta bayram tatilinde bile çağırdılar salon başkanı olacağım.

Habib hocam keşke her il dediğiniz gibi adaletli olsa. Merkezden yapılan yerleştirmede puana bakılıyor buna TAMAM derim.

Sınav çıktıktan sonra onaylamayanların görevi başka arkadaşlara verilmek üzere il mem'e düştüğünde o zaman işler karışıyor. Sendika devreye girmiyor diyemez kimse. Tanıdıklara görev verilmez diyemez kimse.

Örnek resimdeki tablo. O zaman puanım 189 'du. İSTATİKLER eklenmemişti. En sonda max puana bakarsanız 244 olarak görürsünüz. Peki ben 189 ile görev alamazken 244 nasıl aldı?

Size teşekkürü bir borç bilirim. İstatik eklenmesi için yardımınız çok olmuştur.

Teşekkürler.

Ekli dosyalar

• br.png
    br.png
    316 KB · Görüntüleme: 500
kesinlikle @bomax01 hocama katılıyorum. Onaylnamayanların yerine öyle yapılıyor. Bi arkadaşın 2 görevi varken ilceden arayip onaylanmayan kişi yerine 3. Görevi vermişler. Bizde de hiç görev yok. Neyse bir hocam daha önce hoc çıkmamışti şimdi 3 çıktı demişti. Böyle yapılıp denge sağlanırsa yine sorun yok. Ama yapılır inşallah

bomax01' Alıntı:
Habib hocam keşke her il dediğiniz gibi adaletli olsa. Merkezden yapılan yerleştirmede puana bakılıyor buna TAMAM derim.

Sınav çıktıktan sonra onaylamayanların görevi başka arkadaşlara verilmek üzere il mem'e düştüğünde o zaman işler karışıyor. Sendika devreye girmiyor diyemez kimse. Tanıdıklara görev verilmez diyemez kimse.

Örnek resimdeki tablo. O zaman puanım 189 'du. İSTATİKLER eklenmemişti. En sonda max puana bakarsanız 244 olarak görürsünüz. Peki ben 189 ile görev alamazken 244 nasıl aldı?

Size teşekkürü bir borç bilirim. İstatik eklenmesi için yardımınız çok olmuştur.

Teşekkürler.
Hocam,

Söylediklerinize aynen katılıyorum. Benim anlatmak istediğim de bu.

Sabahtan beri 20 kişiyi tek tek arıyoruz. Hocam size sıra geldi diye. Hem de kendi cep telefonumuzdan. Sadece kimsenin hakkını kimseye vermemek için.

Bu sistem İl MEM'lerin görevlendirmelerinden kesinlikle adaletli.

Bu arada şunu da söylemeden geçemeyeceğim. Bizim camia gerçekten çok ilginç. 4 sınav görevi almasına rağmen hala bana sınav görevi çıkmadı diye bilgi edinmeden yazanları görünce şaşıp kalıyorum.

Benim 0 puanım var bana görev çıkmadıysa haksızlık var demek yanlış. Daha öncede söylendi,istatistik bölümü eklendi, her gün yeni bir çalışma yapılıyor sırf akılda soru işareti kalmasın diye.
Yada onaylanmayan görevi mem dağıtıyor kime verdiği belli değil demek de sıkıntı. Puanınız azsa ve başvuru yaptıysanız zaten öncelikli görevlendirileceksiniz iade görevle sizin işiniz yok ki. İade görevdeki sıkıntıyı göre göre bu işi okul yapsın il yapsın demek çelişkidir.
Tamam pürüzler olabilir, sistemsel hatalar oluyordur, puanınız yanlış hesaplanmıştır, başvurulur düzeltilir. Çözümü sendikada gören arkadaşlar sarı sendikaya üye olup yüksek puanlarıyla insanların önüne geçsinler bakalım mahkeme ne diyecek :)

Ben 6 yildir egitim birsenliyim puanim 75
Yine cikmadi
Lutfen sendikalilara cikiyor yaygarasini koparmayim
Sistem adil degil. Ilk badladiginda 75 puanlik bir gorev aldik ondan sonra yok
Okulumda en az iki oturum cikanlarin cogu bizim sendikadan degil

Kaydet butonu önemli, başvurduysa görev orada gözükmesi lazım.
ilk dağıtım sistem tarafından yapıldığı için adaletli olduğunu düşünüyorum.
eğer haksızlık olduğunu düşünen arkadaş varsa kesinlikle ilçe mem e başvursun sorun nerden kaynaklı öğrenilsin. Algoritma veya yazılımsal hata varsa şikayetler sonucu ortaya çıkar.
ek olarak farklı branştaki bir çok öğretmen arkadaşımız sistemin işleyişini kavrayamadığı için bazen yaygara koparıyorlar.

İlk donem açık lise sınavında 3 oturum birden aldı. Pybs sınavında basvurmamis sonra ilçede fazla başvuran olmamis ilce memden reessen görevlendirildi.

Ben marttaki sınavda 1 oturum gorev aldim birde pybsde.

Hafta sonu sınavında bana gorev çıkmadı arkadaşa cikti.

Ne Kadar adaletli desenizde sistemde bir açık var umarım en yakında düzeltilir.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

big_way' Alıntı:
ernestososa' Alıntı:
En iyi çözüm sendika değişikliği yapmak hocam
aynen kardeşim ben eğitimbir liyim istisnasız bütün sınavlarda çıkıyor bana hatta bayram tatilinde bile çağırdılar salon başkanı olacağım.

tabi canım kardeşim hakkındır, bayram günü bile gidip çalışmışsın al paranı bak keyfine, biz bayramlarda çalışmıyoruz ama sen mecburen bayramlarda da çalışıyorsun çünkü bayram olmayan günün yok.

Aman eleştirmeyin, sütte leke var ama bu işlerde leke yok, eleştirirsek davamız zarar görür, başımıza iş gelir, ne gerek var.

Aman eleştirmeyin, sütte leke var ama bu işlerde leke yok, eleştirirsek davamız zarar görür, başımıza iş gelir, ne gerek var.

Arkadaşlar sınav puanlarında sistemin görevlendirmeyi verir vermez puanı eklediğini atlamayın.

Örnek:
A ve B kişisi 0 puanda.

B kişisine sistem 1 görev verip 75 puan ekliyor. Sonra A kişisi de diyor ki benim 0 puanım var ama B kişisi 75 puanla görev almış.
Halbuki sistem puanı peşin verdiği için böyle bir sonuç çıkıyor. Bunu da göz önünde bulundurun arkadaşlar.

bomax01' Alıntı:

Teşekkürler.
sayın hocam şunu hesaba katmıyorsunuz.244 puanla görev verildiğini düşündüğünüz aslında 181 puanla görev çıkmış kişidir.puan direk ekleniyor.sizin puanınız 189 muş.dolayısıyla 181 puanlık kişiye çıkması normal bence

Geri