pttcell kullananlar

Kodla Büyü

papakaa

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
arkadalar pttcell kullanan var mı. 14 lük tarife şu şekilde

Pttcell Faturalılarla
3500 dakika
Yurtiçi Her Yöne
200 dakika
Yurtiçi Her Yöne SMS
250 SMS
Yurtiçi Data Paketi
Sınırsız*
Kota Aşımı SMS
30 Kuruş/Adet
Kota Aşımı Konuşma
30 Kuruş/Dakika

internet 250 mb a kadar sınırsız

pocell e geçtim
1000 dk her yöne
1000 sms
1gb hızlı sonrası 96 kbps sınırsız internet
yakıtta 12 kr indirim
39 tl

Pttcell kullanan yada kullanmayı düşünen var mı?14 tl ye sınırsız internet diyor reklamda.Cazip geldi.Dezavantajı var mı sizce?

Ben kullanıyorum. Bedava sayılır. Hız düşünce de günlük ihtiyaçlarımı karşılıyor. Video zor olur ama onu da bilin.

ben kullanıyorum 1 aydır. ttnet evime internet bağlamadığı için alt yapısı yok diye, interneti için almıştım. mesaj kulanmam. aylık konuşma kullanımım çok az. 200 dk geçmez zaten.
internet paketide 250 mb dan sonra hız düşünce fazla işe yaramıyor. forumlara girer yazı okursunuz facebook kullanıyorsanız yazıları okursunuz videoları açmıyor.
ben video izlemem ufak tefek işlerimi halledeyim yeter diyorsanız belki işe yarar onun dışında pek iş görmüyor.

avea da profesyonel 600 ve 1200 var
600 dk 1000 sms 4 gb internet :39 tl
1200 dk 1000 sms 4 gb internet :49 tl tabi aveada 12 ay kalma sözüne, isterseniz başka faturalı avea tarifesine geçebilirsiniz , cezai bedel yok.

utf8' Alıntı:
pocell e geçtim
1000 dk her yöne
1000 sms
1gb hızlı sonrası 96 kbps sınırsız internet
yakıtta 12 kr indirim
39 tl
200 liralık akaryakıt hediyesinide aldın mı hocam

Re: Ynt: pttcell kullananlar

Arkadaslar bimcell den geçtim pttcell e. İkiside avea altyapısını kullanıyor. Bimcell in internetini wi-fi den bilgisayara paylaştırabiliyordum fakat pttcell de olmuyor ünlem çıkıyor bilgisaysrda. Siz denedinizmi sizde nasıl.

xodeda' Alıntı:
Arkadaslar bimcell den geçtim pttcell e. İkiside avea altyapısını kullanıyor. Bimcell in internetini wi-fi den bilgisayara paylaştırabiliyordum fakat pttcell de olmuyor ünlem çıkıyor bilgisaysrda. Siz denedinizmi sizde nasıl.

denedim hocam gayet güzel bağlanıyor.

Hocam bende bir turlu olmuyor. Telefon s3 birşeyimi yanlış yapıyorum desem. Bimcell deyken bir sorun yoktu.

Tanıdığınız polis varsa avea kamu mega tarifesine geçin.. Her yöne 1000 dakika, 1000 SMS, 4 gb internet 12 ay taahhütlü 27 taahhütsüz 32 lira... Kardeşim polis onun raferansıyla aldım bir kaç kişiye yardımcı olabilirim...

Polis tarifesi ihtiyacı olamlar için çok iyi. Ben hiç sms atmam. Konuşmada çok az. Bana gerelsiz yani.

Geri