projeksiyon

Kodla Büyü

gulumse27

Üye
arkadaşlar projeksiyonu açtıktan biraz sonra check the air flow diye ekranda bir yazı geliyor ben hem monitörden görüntü alıyorum hemde projeksiyondan ikisini aynı anda kullanıyorum bundan olabilirmi yada neden böyle oluyor yardım ederseniz sevinirim

Hayır hocam projeksiyonun havalandırması zamanla etraftaki tozlardan dolayı tıkanıyor. Hava akışı sağlıklı yapılmadığı için bu hatayı verir.

Hava filtresini açıp içindeki tozu temizleyin sorununuz çözülecektir. İyi çalışmalar

Temizledikten sonra hava filtresi için bir saat var onun sıfırlanması gerekiyor. Bendekinde öyleydi yani :)

okullarımıza verilen ilk projeksiyonlar ,sadece havalandırma kapağındaki sünğeri temizleyin ve bunu belli aralıklarla yapın. :mrgreen: mesajla karşılaşmazsınız ayrıca projeksiyonunuzun sağlığı için gerekli :) :D :lol:

Ayrıca bazı makinelerde örneğin okuldaki BenQ projeksiyonda Crespo467 hocamın dediği gibi hava filtresini temizledikten sonra her 100 saatlik kullanımda bir saati sıfırlayın diyor. Ama bu her makinede yok Hitachi de yok mesela böle bişi. Sadece temizlemeniz yeterli

Geri