projeksiyon sorun

Kodla Büyü

mustafa431

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar exper bilgisayara windows 7 kurdum ...projeksiyon cihazında windows 7 logosu var ama ekrandaki görüntüyü vermiyor ekran olarakgörüntüyü sadece projeksiyona verince görüntü var ama her ikisi birden görüntülenmiyor sadece win 7 logosu oluyor...sebebi nedir bir bilen var mı

hocam ben de bugün aynı problemle karşılaştım. BenQ projeksiyon takılı iken hiç bir problem yoktu. toshibayı projeksiyonu aynı bilgisayara taktım. dediğiniz gibi win 7 logosu var ama başka bişey yok. sorunu çözemedim hala araştırıyom. çözebilirsem burda paylaşırım

ekran bağlanmasını, ekranı çoğalt (ekranı klonla) seçtiniz. Seçtiğiniz halde bu sorun varsa bilgisayarınızın çözünürlüğünü azaltınız.

Hocam ekran kartınızın ara yüzünden klonlama ayarlarını yapın, çözünürlüğünü değiştirin

hocam bugün okulda bir saat uğraştım. BenQ takınca sorun yok. Toshiba takınca ya projeksiyon ya da monitörü tercih etmem gerekiyordu. çözünürlükle uğraştım ama her iki ekran seçili iken oynadım mı hatırlamıyorum. yarın bide dediklerinizi tekrar denerim. Sonucu paylaşırım sizlerle arkadaşlar

Geri