projeksiyon problemi !!!

Kodla Büyü

mutluluk

Aktif Üye
arkadalar bir sınıfta projeksiyon görüntüsü kıp kıp ediyor. görüntü net değil, projeksiyonu başka bilgisayarda denedim düzgün çalışıyor, sınıftaki kabloyu değiştirdim gene aynı görüntü net değil, kasayı değiştirdim, o sınıfa kendi çalışan projeksiyonumu getirdim görüntü gene net değil, sorun nerede anlayamadım, yardımcı olursanız çok sevinirim.Tek problem olabilecek elektrik voltajı kaldı, onda da fazla anlamıyorum :(

:?
'Sorun kasada değil, sorun projeksiyon cihazında da değil' sonuçlarına deneme-yanılma yaparak ulaşmışsınız. Kablo bağlantısını da kontrol etmişsiniz :?

Sorun elektrik voltajında mı diye sanırım kasayı,kabloyu ve projeksiyon cihazını başka bir odada deneyeceksiniz.

benim okulumda da aynı sorun olmuştu farklı prizden elektrik alınca düzeldi yani elektrikten kaynaklanıyor olabilir

hocam bendede olmuştu kesinlikle elektrik hattından desem yalan olmaz yani
başka yerde deneyin düzelecektir derim ben

teşekkür ederim arkadaşlar, başka sınıftan üçlüyle onu da deneyeceğiz başka çare yok :)

yüzde 99 elektrikten oluyor hocam.. denedikten sonra yazarsanız benzer sorunu yaşayan arkadaşlara da yardımcı olmuş olursunuz..

Geri