Projeksiyon Önerileriniz... Bizim için çok önemli...

Kodla Büyü

BaRaNaY

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar, okulumuz ilk kez pojeksiyone aletine sahip olacak... Sizlerden ricam çok kullanılışlı ve USB Girişi olan bir cihaz önerebilirmisiniz... En fazla alabileceğimiz tutar 1500TL dir. Teşekkürler...

hocam benim tavsiyem, özellik olarak:
Ansilumen değeri en az 2500 olsun
Çozunurlugu de 1024 x 768 olsun
bunlar önemli noktalar...
marka konusunda fikrim yok..

Vay Arkadaş Zekai gibi iki el isyan ettim... :D Ama yinede yardım ve fikir yok... Arlkadaşlar kimse projeksiyon kullanmıyor galiba... Bu arada hepinize gün aydın...

Acerx1260 aldım çok memnunum. Birkaç arkadaş benim tavsiyemle aldılar onlar da çok memnun olduklarını söylediler. Lamba ömrü 4000 saat, en önemlisi lamba fiyatı çok uygun. 200-250 tl arasında.

Gürses44' Alıntı:
Acerx1260 aldım çok memnunum. Birkaç arkadaş benim tavsiyemle aldılar onlar da çok memnun olduklarını söylediler. Lamba ömrü 4000 saat, en önemlisi lamba fiyatı çok uygun. 200-250 tl arasında.
200-250 Tl mi hocam ?

valla hocam usb girişi olanı neden istiyosunz onu bilmiyorum.
Bizim okula yeni aldık, sony VPL-EX7. Arkadaşlar NT den aldılar. Meb için KDV indirimiyle alındı. Yanında yedek lamba hediye. Süper bi alet. toplamda 940 TL ye geldi. Tavsiye ederim.

erdcan' Alıntı:
valla hocam usb girişi olanı neden istiyosunz onu bilmiyorum.
Bizim okula yeni aldık, sony VPL-EX7. Arkadaşlar NT den aldılar. Meb için KDV indirimiyle alındı. Yanında yedek lamba hediye. Süper bi alet. toplamda 940 TL ye geldi. Tavsiye ederim.
Değerli hocam okulumuz bir köy okulu bu cihazı labarotuarın yanı sıra öğretmen arkadaşlar sınıflarda(bilgisayarı olmayan) kullanacaklar ve ben duydum ki USB Bellek takıldımı sunum yapıla biliyormuş...
Bu arada;
EPSON EMP-83H 1024x768 XGA (2200 ANSİLÜMEN LCD) PROJEKSİYON CİHAZI
EPSON EB-X8E XGA 1024x768 HDMI (2500 Ansilümen) LCD Projeksiyon Cihazı(USB girişi var mış)

Selam

Lg HS 201 led projeksiyon aldık 7 adet okulumuza.Kdv indiriminden yararlandık.973TL ye geldi tanesi.Teknosadan aldık.
Cihazlar çok küçük gerçekten.Daha sınıflara takmak nasip olmadı ona çalışıyoruz.Ama lab da inceledim.Güzel cihazlar.Ama loş bir ortamda daha iyi sonuç veriyorlar.En önemli özelliği 30000 saat (3000 değil) lamba ömrü var.Usb girişi var.divx dat mp3(daha fazlada olabiliri denemek lazım) formatına uygun ses ve görüntüleri çalabiliyor pc bağlantısı olmaksızın.sınıf sessiz olduğu sürece üzerindeki hoporlörler yeterli.Tam anlamıyla kullanmaya geçemediğimiz için bu kadar yazabiliyorum.Saygılar.Kolay gelsin iyi çalışmalar.

Yupo Hocam bu ürün ilgimi çekti... Siz Usb den bellek yardımıyla bilgisayar olmadan sunup yapabildinizmi...

ne alırsanız alın, Acer marka hiçbirşey almayın hocam... fiyatı uygun ama sorunu hiç bitmiyor...

okulda 3 tane Acer projeksiyon vardı, hepsi de bakımda şimdi.. Servis hizmeti zaten kötü, İstanbul'a göndermek zorunda kalıyorsunuz, o da 2 aydan önce gelmiyor...

Philips'in iyi olduğunu duymuştum bu konuda... Ürünlerini bir araştırın isterseniz...

Geri