proje ofisi

Kodla Büyü

elzonur

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaslar valilik te bulunan proje ofisinde çalışmış yada bilgisi olan varsa bilgilendirebilir mi

ben kaymakamlık ofisinde görevlendirilmiştim. Özetle: Aman uzak dur diyorum.

Sakın hocam girme uğraşılmaz o iş ile, orayı zaten kimse istemiyor öle adam arıyorlar zaten güzel bir yer olsa idi size kalmazdı o iş ben 2 yıl gibi süre çalıştım en son kaymakama rest çektim gözüm karar mıştı siz iş yaparsınız başkaları övünür sinir olduğunuz size kar kalır... Ammmannn diyyyim gitsinler başkalarını bulsunlar..

Gerçekten enteresan bir milletiz ek dersi soruyorum çünkü Hayır demek için sebep olur ek dersi yoksa zaten bir yim ben soru sordum bilgin varsa Paylaş yoksa zirvalama

ben iki yıl görev yaptım kurduk eetiik ne oldu , sen hala ekders diyosun ben soyleyeyım 72 saat alırsın bu 1 , sonra eger proje takıplerınde ozel bır durum varsa sodes gıbı farklı projelerde en az 400-600 ordan gelır projelerı yerınde ızleme ve denetım gorevınde ılcelere gorevlı olarak kendını yazdırırsan en az 250 de ordan gelır bu yeterlımı sayın hocam , ha soruyosan bu kadar para yaptıgın amelelığe değermi değmez

merak ettim hangi il için soruyosun proje ofis meselesini özeldende atabilirsin cevabını, hoş buraya direk yazsanda kımsenın ısteyecegını sanmam ya neyse

Geri