Proje Hazırlama Dersine Kim Girer ve Normu Kime Verilir?

Kodla Büyü

scarkci

Aktif Üye
Liselerde proje hazırlama dersine kim girer aradaşlar? Anadolu lisesinde çalışıyorum. Haftalık Ders Çizelgeleri içinde bilişim kısmında seçmeli olarak alınabilen proje hazırlama dersi var.
http://ttkb.meb.gov.tr/meb_iys_dosyalar ... rs_ciz.rar

Bu dersi bana vermediler (gerçi ben verilsin diye ısrar etmedim) matematik öğretmenlerine verdiler. Asıl nokta bu sene 4 saat bit dersi olduğu için norm fazlası oldum. Proje hazırlama dersi bana verilirse benim norm durumumu etkiler mi? Yani bu ders norm belirlemede etmen bir ders mi?

Hocam çizelgede zaten bilişim bölümünde seçmeli olarak yazılmış yani gayet net belli bilişim hocasına verilir. bazı idareciler hem bilişimden anlamıyor hemde garip gurup tavırlar sergiliyorlar ilginç insanlar.

hocam normunu etkilemez verselerde norm fazlası olursunz ama size verilmesi gerekir maaş karşılığı doldurabiliyormusunz

artzzzhol' Alıntı:
hocam normunu etkilemez verselerde norm fazlası olursunz ama size verilmesi gerekir maaş karşılığı doldurabiliyormusunz

hocam sadece 4 saat bilgi ve iletişim teknolojileri dersim var, bt rehber öğretmenim ve norm fazlasıyım

bir ogrencimiz nakil geldi ve idare bu ogrenci icin sorumluluk sinavi koymus(secmeli proje hazirlama)bu ders secmeli bir ders ogretim programi nerde arkadaslar bilginiz var mi?soru hazirlayacaz ama modul vs yok sadece ornek sorular var internettede?malum sinav tespit tutanaklarinda sorunun ciktigi yerlerde modul ismi yaziyorduk diger derslerde bunda nasil bir yol izleyecegiz?simdiden tesekkurler cevap verenlere

bir ogrencimiz nakil geldi ve idare bu ogrenci icin sorumluluk sinavi koymus(secmeli proje hazirlama)bu ders secmeli bir ders ogretim programi nerde arkadaslar bilginiz var mi?soru hazirlayacaz ama modul vs yok sadece ornek sorular var internettede?malum sinav tespit tutanaklarinda sorunun ciktigi yerlerde modul ismi yaziyorduk diger derslerde bunda nasil bir yol izleyecegiz?simdiden tesekkurler cevap verenlere
Hocam normalde bu dersin kitabı vardı. Meb tarafından ücretsiz dağıtılan kitaplar içerisinde. Oradan işlemiştik biz zamanında 4-5 sene önce
Kitap buydu. E kitap şeklinde çevirince sayfalar ilerliyor.
https://ogmmateryal.eba.gov.tr/pane...itap/projehazirlama/sec/unite1/index.html#p=1

Son düzenleme:
Geri