Proje Açıklamasında Kopyala Yapıştır

Kodla Büyü
Duydum ben de onları, öğretmenler öğrenci eklemeden yazı yazmadan boş proje giriyormuş bir çok okulda duydum. Ne saçma işler ya.
İnşallah bizim projeler arada kaynamaz o kadar uğraştık
Benim en büyük korkumda o. Her başvuru genelde sonraki aşama olan rapor aşamasına geçecek. Bu kez saçma salak rapor yazacaklar o projeler için. Değerlendiren kişilerde kim uğraşacak bunlarla deyip gerçekten özenilmiş projeleri de az puanla elerse diye aklıma geliyor.

Fake başvuru yaptırılıyor direk elensin diye sadece sayı fazla gözüksün her okuldan 100 proje isteyen yerler var 😂

proje yazmak için takım kurmamız yeterli. öğrenci davetine gerek yok. ayrıca chrome' da eklenti (Absolute enable right click&copy) ile koplaya yapıştırı etkinleştirebiliyoruz

bende öğrenciler giriyor, bana davet atıyorlar sadece...
Aynen öyle. Bana sen proje gir deseler diyen girsin derim. Öğrenciler gelip hocam biz katılmak istiyoruz diyorlar. Danışmanınız varsa onu davet edin yoksa isterseniz ben danışman olurum diyorum. Danışmanı okuldan bir öğretmense ona rehberlik yapıyorum ama annesi, babası yada başka biri danışman olursa diyorum onunla devam et. Başka okuldan birisini danışman yapıp proje ile gelene de git onunla yap diyorum.

proje yazmak için takım kurmamız yeterli. öğrenci davetine gerek yok. ayrıca chrome' da eklenti (Absolute enable right click&copy) ile koplaya yapıştırı etkinleştirebiliyoruz
öğrenci olmadan birilerini mutlu etmek için neden başvuru yapayım. Öğrenci gelir derse ki hocam projem var danışmanım olun, yol gösterin o zaman başımla beraber. Yoksa göstermelikte olsa başkasını mutlu etmem.

Geri