PROGRAMLAMA TEMELLERİ KAYNAK PROGRAMI-KENDİ YAPIMIM

Kodla Büyü

developer

Süper Üye
Süper Üye
Forumda biraz baktım da kaynaklar hep ayrı ayrı dağınık felan yani hepsini bir arada tutan bir program vb çalışma yok bende böyle bişey yapayım dedim.Programı kullanmanız için sisteminizde mutlaka Adobe Reader olmak zorundadır.

Resimleri tam olarak göremiyor olabilirsiniz indirince daha net göreceksiniz. Yararlı olması dileğiyle..

Link;

İndir
-taranmıştır/temizdir.

Ekli dosyalar

• sshot-1.png
    sshot-1.png
    30 KB · Görüntüleme: 12,241
  • sshot-2.png
    sshot-2.png
    140.2 KB · Görüntüleme: 12,175
  • sshot-3.png
    sshot-3.png
    28.1 KB · Görüntüleme: 11,998
Hocam sıkıntılı çalışıyordu. Bazı bolumlerde dokumanlar görüntülenmiyordu.Sıkıntıları giderdin mi..
çalışma için teşekkürler..

Tam ekran olabilseydi iyi olurdu.
yazılar küçük kalıyor okunmuyor. bu şekliyle istifade edemem.

indirme başlatılıyor fakat tahmini süre 1 gün sanırım sitede bir sorun var farklı bir indirme linki verirseniz sevinirim.

joombal' Alıntı:
alt yapı olarak adobe yi kullandım orada yakınlaştır uzaklaştır var hocam ---aeren hocam o site bana ait herhangi bir sorun gözükmüyor farklı bir tarayıcı denediniz mi ?

3 defa sağlıklık olarak indirmiş görünse de her seferinde arşiv hasarlı hatası alıyorum dolayısıyla şu an kullanmak mümkün değil. Bilginize...

developer' Alıntı:
joombal' Alıntı:
alt yapı olarak adobe yi kullandım orada yakınlaştır uzaklaştır var hocam ---aeren hocam o site bana ait herhangi bir sorun gözükmüyor farklı bir tarayıcı denediniz mi ?

Yakınlaştırmayı biliyorum.
Ancak her satırı okurken sağa sola scroll kullanmak bıktırıyır. Onun için yazmıştım tam ekran olması gerek diye. Bilginize. istifade etmek istiyoruz. Bu haliyle kullanışsız.

xorcistforyou' Alıntı:
Hocam sıkıntılı çalışıyordu. Bazı bolumlerde dokumanlar görüntülenmiyordu.Sıkıntıları giderdin mi..
çalışma için teşekkürler..
:+1:
Evet bunu bende farkettim.

joombal' Alıntı:
developer' Alıntı:
joombal' Alıntı:
alt yapı olarak adobe yi kullandım orada yakınlaştır uzaklaştır var hocam
---aeren hocam o site bana ait herhangi bir sorun gözükmüyor farklı bir tarayıcı denediniz mi ?

Yakınlaştırmayı biliyorum.
Ancak her satırı okurken sağa sola scroll kullanmak bıktırıyır. Onun için yazmıştım tam ekran olması gerek diye. Bilginize. istifade etmek istiyoruz. Bu haliyle kullanışsız.
Hocam önerinizi dikkate alacağım.

BaRaNaY' Alıntı:
hocam bende indirdim ama rardan açarken hata veriyor...
Sorun giderildi linkler düzeltildi.

Şu an indirdim ve çalışıyor sıkıntı yok ama tam ekran olmaması sıkıntı bence de. Projeksiyonda gösterim için tam ekran olmalı bence de...

Elinize sağlık...

Arkadaşlar tam ekrana uğraşıyorum halen zaman buldukça bakabiliyorum zaten.Teşekkür ederim.

Geri