Program yazabileceğim telefon arıyorum

Kodla Büyü

bilogrtmn1

Aktif Üye
Arkadaşlar yeni telefon almak istiyorum. Telefonda php, asp, c# programlarını yazabileceğim, aynı zamanda phptoshop, dreamweaver, flash gibi programları telefon üzerinde çalıştırıp uygulama geliştirebileceğim bir telefon arıyorum. Artık leptop çantasını yanımda taşımaktan yoruldum. Yakında kambur kalacağım :):) . Yardımcı olursanız çok sevinirim....

Hocam ne istediğinin farkındamısın hepsini aynı anda istiyorsan ,2000 lı yılarda tablet istemek gibi birşey bu :D

ama sim destekli telefon üniteside olan bir netbook belki vardır. Ayrıca saydığın yazılımların çoğunun win ve mac sürümü var. mobil işletim sistemleri için sürümleri yok.
neyse bunu espri olarak kabul ediyorum. :D

malesef böyle bir tel daha icad edilmedi edildiysede benim haberim yok :) hatta bunu yapacak tablette yok :)

hocamın galiba her an aklına yeni bir fikir geliyor. her zaman yanımızda taşıdığımız cep telefonuna bunu uygulamak istiyor galiba. samsung galaxy 3 için çok iyi şeyler söylüyorlar. belki yapar :p

ben de bu durumdayım ama çözüm olarak kara vermedim.Laptop alsam çok büyük netbook alsam ekran çok küçük pişman olurmuyum diye endişeleniyorum.

ITG xpPhone 2 isminde bir telefon yapmış çinliler. Belki bu işimi görür ama türkiyede daha satışta değilmiş malesef :(

bilogrtmn1' Alıntı:
Arkadaşlar yeni telefon almak istiyorum. Telefonda php, asp, c# programlarını yazabileceğim, aynı zamanda phptoshop, dreamweaver, flash gibi programları telefon üzerinde çalıştırıp uygulama geliştirebileceğim bir telefon arıyorum. Artık leptop çantasını yanımda taşımaktan yoruldum. Yakında kambur kalacağım :):) . Yardımcı olursanız çok sevinirim....
Bir telefonda o uygulamaları çalıştıramazsın.İşletim sistemi bakımından baktığımız zaman belki microsoft'un mobil için geliştirdiği win 8 bişeyler yapabilir ama sanmıyorum.

Windows 7 phone işletim sistemi çalıştırırmıki acaba ? Bu işletim sistemine sahip olan bir telefonu olan arkadaş varsa paylaşırsa bizimle sevinirim?

Geri