Progmatic 6.0 Lazım

Kodla Büyü

eyuperol

Aktif Üye
Merhaba arkadaşlar BTR görevi yaptığım okulda idarede bulunan müdür bilgisayarına format attık, win 10 kurduk. Müdür yedekleri aldırdı ama kurulu olan progmatic'i unutmuş dolayısıyla silindi. M.Yardımcısının bilgisayarında da kurulu imiş oradan işlerini hallettiler. Neyse ben netten baktım biraz progmatic 6.0 kurulum dosyasını bulmak istedim ama bulamadım. Arama yaparken progmatic'in farklı sürümünü bu forumda buldum. Ancak birkaç sorum ve programın kurulum dosyasına ihtiyacım var. Bu arada programı ücretli mi aldılar yoksa o zaman ücretsiz kuruluyor muydu bununla ilgili bir bilgim yok.

1- Progmatic 6.0 kurulum dosyası elinde olan var mı?

2- Eğer programın kurulum dosyasını bulursam (bir arkadaşım yardımcı olursa) müdür yardımcısındaki ayarları kurulum yapılan makinaya aktarabilir miyim? (buradaki konuda anlatılmış buradaki gibi mi yapmam lazım?)

3-Burada Progmatik magic ve de formula(yanlış hatılamıyorsamv11.. yazıyordu) sürümlerini buldum. Bu sürümlerin hangisi eski hangisi yenidir? 6.0 sonrasında magic en sonda formula sürümü şeklinde ilerliyor? ( bunu merakımdan öğrenmek için soruyorum)

Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:
Hocam yıllarca progmatic kullandık ama her sene ücretini ödedik bu sene bilsaya geçtik.
bu siteden programı indirdik her zaman en yeni sürümü buradadır.
Müşteriz Hiz. arayıp kurum kodunuzu verirseniz ücretli mi kullanıyorsunuz en azından onu öğrenin

Geri