progmatik veri taşıma ?

Kodla Büyü

bahhele

Süper Üye
Süper Üye
hepimiz gibi bizim okulda ders programı için progmatik kullananlardan...bilgisayarın birine kurlu bütün verileriyle beraber başka bilgisayara aktarma şansımız varmı bunu? başka bilgisayara kurulması isteniyorda benden..bende biliyorumki veriler taşınamıyor doğrumudur arkadaşlar? tecrübesi olan varsa cevaplayabilirmi? yada taşınabiliyosa yol yöntem nedir? hiç kullanmadım bilmiyorum programı

hocam alfabe diye bi dosya var c nin içinde onu kopyalayın tasıdığınız yerdeki bilgisayarda c ye atın yeterli aynı işlemi bende yaptım oldu

programın kurulum dosyası ve ilacı varsa kurulu bilgisayardan yedek alıp programı kurduktan sonra kopyalayabilirsin

yedekleme bölümünden kurum kodunu yazıp nete gönder deyin, programı kurduğunuz bilgisayarda da yine yedeklemede kurum kodunuzu yazıp netten al dediğinizde bütün bilgileri almış olacaksınız

bu yedekleme dediğiniz bölüm programın kendisindemi var? cehaletimi bağışlayn gerçekten bi kere bile açıp bakmışlığım yok.. :roll:
yedeklemeden kastınızı biraz açarmısınız?

biri yardım etsin yaaa

formula v1.0 da olan programın yedeğini aldık. progmatik magic kurduk ama bu sefer yedekler görünmüyor...sebebi ne? kafayı yedirtecek.bilen biri yokmu ?

lisanslı progmatiği olduğu gibi kopyaladım. Fakat evdeki bilgisayarda çalıştıramıyorum. Lisans aktif hale gelmiyor. var mı bilen?

İkinci bir bilgisayarda da kullanmak istiyorsanız firmayı arayıp lisans sorununu halledebilirsiniz tek bir lisansla iki bilgisayar da kullanilabilir

Arkadaşlar pragmatik beri taşıma nasıl olacak. Sürüm 6.0. Alfabe diye bir sey göremedim yardımcı olursanız sevinirim.

Arkadaşlar merhaba. İdarecimizin bilgisayarı aşırı yavaşlamış virüsler yüzünden. Mümkün olduğunca format atmadan halletmeye çalışıyorum ama düzelmezse format atacağım. Bilgisayarında progmatik yüklü format sonrasında bilgileri saklayabilmek için ne yapmam gerekiyor. Şu an windows 8 yüklü , format atarsam win10 yükleyeceğim sorun olur mu?

Hocam progmatic içinden yedek bölümü var ordan yedek alabilirsiniz.

Ya da yedek almadan da Yüklü Bilgisayarın yerel disk C de progmatic klasörü var. O klasörü olduğu gibi usb belleğe kopyalayın. Formattan sonra programı normal kurun. Ve usb deki klasörü Formattan sonra kurduğunuz bilgisayardaki yerel disk C deki klasörle komple değiştirin eski programımız tamamen çalışacaktır.

Ama sanırım yüklü progmatic sürümü ile formattan sonra kuracağınızda aynı olmalı.

Hocam progmatic içinden yedek bölümü var ordan yedek alabilirsiniz.

Ya da yedek almadan da Yüklü Bilgisayarın yerel disk C de progmatic klasörü var. O klasörü olduğu gibi usb belleğe kopyalayın. Formattan sonra programı normal kurun. Ve usb deki klasörü Formattan sonra kurduğunuz bilgisayardaki yerel disk C deki klasörle komple değiştirin eski programımız tamamen çalışacaktır.

Ama sanırım yüklü progmatic sürümü ile formattan sonra kuracağınızda aynı olmalı.
Sağolun hocam idarenin işi biraz hafifleyince format atacağım. C'nin içindeki klasörü taşıma yeterli olur mu emin olamamıştım. Her yıl birçok bilgisayara format atıyoruz ama idare bilgisayarına format atmak tedirgin ediyor beni

Sağolun hocam idarenin işi biraz hafifleyince format atacağım. C'nin içindeki klasörü taşıma yeterli olur mu emin olamamıştım. Her yıl birçok bilgisayara format atıyoruz ama idare bilgisayarına format atmak tedirgin ediyor beni
Hocam emin olmak istiyorsanız programı farklı bir bilgisayar kurun ve formatlayacağınız bilgisayara format atmadan önce klasörü diğer bilgisayara kopyalayın ikisininde çalıştığını göreceksiniz.

Geri